Цими вихідними у центрі міста ожили скульптури

«Живі» скульптури, мильні бульбашки та справжнє лицарське шоу – усе це мали змогу побачити полтавці на вихідних. Ідея нестандартно провести цю суботу у місті виникла в громадської організації «Відродження Полтави». Свято для дорослих та дітей обійшлося для них лише у 4 тисячі гривень, натомість задоволення та гарні емоції від нього у мешканців міста залишаться ще надовго.

У суботу центральну вулицю Полтави заполонили «живі статуї». Дітлахи залюбки фотографувалися з ними, дорослі ж дивувалися витримці та майстерності акторів. Цей незвичайний подарунок усім полтавцям зробили представники громадської організації «Відродження Полтави». Її очільник Сергій Чередніченко переконаний: субота і неділя – час для сімейного відпочинку, і влаштовувати подібні свята варто щотижня.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Тоді б полтавці мали змогу брати своїх дітей та онуків, приходити і дивитися щось гарне і прерасне. Насправді у цьому житті у нас не тільки один негатив, але є якийсь позитив/

Неймовірну порцію позитиву отримали як найменші, так і дорослі мешканці нашого міста.

/Бліци

- Чудова ідея. Дуже людям подобається, приваблює. Більше б нам таких заходів. Усе чудово! Дуже красиві. Витримки їм не займати. Так? - Так!

- Я перший раз бачу таке у Полтаві. Якщо буде це розвиватися у нас, я думаю, у майбутньому це буде гарним прикладом для молоді.

- Звісно, зацікавилися. Але не бачили ніколи. Якщо чесно, нам зателефонували і ми прибігли, щоб отримати задоволення і наблизитися до прекрасного. Дякуємо організаторам!/

Щоб дарувати полтавцям гарний настрій, говорить Сергій Чередніченко, не потрібно великих матеріальних затрат. 4 тисячі гривень – рівно у стільки обійшлася організація цього свята.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Це в порівнянні з тими коштами, які витрачаються на інші акції, це – копійки. Але подивіться, який ефект від цієї акції, подивіться на їхні обличчя, подивіться на їхні посмішки/

Та не лише живі статуї викликали цього дня посмішки на обличчі полтавської малечі. Чимало вражень залишило у них шоу мильних бульбашок. Влаштували його також прямо посеред пішохідної вулиці. Малюки з цікавістю спостерігали за створенням мильних бульбашок, а найсміливіші з них навіть не побоялися зайти усередину кольорової кульки. День сімейного відпочинку від громадської організації «Відродження Полтави» продовжився і суботнього вечора. Полтавці, які проводили свій вільний час поблизу Білої Альтанки, мали змогу перенестися у лицарські часи.

Кременчужани, які займаються історичною реконструкцією, прибули у наше місто на запрошення «Відродження Полтави». Їхнє лицарське шоу полтавцям надзвичайно сподобалося.

/Бліц

- Зовнішнім виглядом, як люди билися. Видно було, що вони по-справжньому працювали, викладалися на всі «сто».

- Дуже сподобалося. Захвацько, сценічно, емоційно, постановочно дуже добре.

- Ми випадково сюди прийшли, не знали, що тут буде таке шоу. Дуже цікаво. Хлопці - молодці. Я розумію, що це нелегко, але вони показали хороше шоу/

День сімейного відпочинку видався вдалим. Окрім величезної кількості приємних вражень полтавців ще довго тішитимуть фотознімки з лицарями та «живими статуями».

Стрічка новин