У Полтаві пройшов жіночий велопарад

Цього разу тематикою заходу став одяг в горошок. За дрес-кодом, представниці прекрасної половини мали вдягнути сукню, блузку, хустинку або якийсь інший атрибут, але обов'язково в горошок. Дехто з дівчат не обмежився цим та навіть приїхав... на височенних підборах.

Пані Тетяна катається на велосипеді вже не один рік. Тому пропустити велопарад в горошок, розповідає, ніяк не могла. Сукня, кулон та лялька на велосипед – все відповідає дрес-коду.

/Тетяна Філенко, учасниця велопараду

Купила ще восени в Інтернеті. Катаю давно, вже декілька років. На цьому велопараді вперше, до цього на спортивному приїжджала/

Лише другий рік велоспортом займається Наталія. У сукні, говорить дівчина, катається вперше. Але яка ж сукня без підборів, хустини та рукавичок? Все підготувала. Велосипед для неї – це спосіб відпочити.

/Наталія Козорот, учасниця велопараду

Коли ти вдома сидиш осінніми вечорами, то хочеться кудись виїхати, подивитися на гарну погоду, гарний настрій людей, може і не зовсім гарний, поділитися своїми враженнями/

Одна з найменших велосипедисток – восьмирічна Віка. Їй дібрати образ допомагала мама.

/Вікторія Уманець, учасниця велопараду

В мене було. Мама сказала в останній момент і ми знайшли суконьку. Мама купила стрічки і зробила бантики/

Вперше тематичний велопарад провели у 2004 році за ініціативи київських активістів. Традиційно захід проходить у травні. Але через несприятливу погоду, розповідають організаори, велопарад провели лише з третьої спроби.

/Юрій Репало, заступник голови правління ГО «ВелоПолтава»

Мета нашого заходу – показати, що велосипед доступний не лише в спортивний формі, а проїхати в повсякденному одязі легко, доступно і красиво/

Збиралися велосипедисти на площі Зигіна, потім – вулицею Жовтневою до Білої Альтанки. Там – фото на пам'ять. Далі по маршруту – парк «Перемога», де пройшов ряд цікавих конкурсів як для тих, хто в горошок, так і для інших учасників велопараду.

Стрічка новин