Вдруге на цьому тижні полтавці пікетували приміщення міської ради

Прийшли до стін Полтавської міської ради, аби бути почутими. Свій протест проти прийняття рішень щодо продажу земельних ділянок у місті мешканці планували висловити безпосередньо на сесії. Проте це зробити їм не вдалося. Чому, знають наші кореспонденти.

До стін міської ради полтавці вже ходять, як на роботу. Говорять: несила терпіти того обсягу проблем, що накопичилися у місті.

/Бліци

- У нас всі зараз у Полтаві нагальні, тому що ніхто нічим не займається. Ні Мамай, ні його команда... Це бардак! Тому важко назвати нагальні проблеми!

- Питання доріг, питання відпочинку полтавців. Ви подивіться, на що перетворилася наша річка. Кожний рік «земснаряд» ходив по цій річці. Річка була, пляж був, все було, люди могли відпочивати. Зараз що відбувається: річка заросла, нікому нічого не потрібно.

- Зараз же вирішується питання з приводу мера нашого. Ми надіялися, коли його обирали, що він буде наводити лад у місті. Але наші надії не справдилися, тому його треба знімати/

Серед усього іншого містян хвилює ситуація із земельними ділянками у Полтаві. У п'ятницю вранці пікет біля стін міської ради вкотре влаштували активісти громадської організації «Відродження Полтави». Адже, говорить її очільник Сергій Чередніченко, у цей час усередині будівлі мала відбуватися доленосна сесія з нашумілими земельними питаннями.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Сьогоднішня сесія, яка повинна була відбутися на 10.00, вона унікальна. Тому що на цій сесії повинні були прийняти рішення про продаж земельних ділянок у м. Полтава. Тобто міський голова ухиляється від проведення сесії міської ради для того, щоб протягнути оці питання з продажу земельних ділянок/

Те, що міські депутати на сесію не зібралися, активістів не зупинило. Сподіваючись, що так їх бодай хтось почує, вони висловлювали категоричний протест проти продажу земельних ділянок. На думку Сергія Чередніченка, ці питання мають вирішуватися відкрито, чесно та винятково лише після обговорення із громадськістю. Однак, на сьогоднішній день думкою полтавців, на жаль, ніхто не цікавиться.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Ми провели цей мітинг і попереджуємо міського голову: «Шановний Олександре Федоровичу! Я звертаюся до Вас офіційно, сядьте, поспілкуйтеся з громадянами міста Полтави – перше. Друге – не продавайте землю у місті Полтава. Ми не маємо на це жодного права. І третє – давайте все-таки вирішимо питання з гаражним кооперативом «Половки»/

Громадська організація «Відродження Полтави» категорично не підтримує протизаконні методи впливу на владу. Свою позицію до нинішнього керівництва міста вони, обіцяє Сергій Чередніченко, доноситимуть лише шляхом мирних мітингів та зібрань. Земельні ж питання поза своєю увагою полтавці залишати не збираються. Наступного разу до стін міської ради вони прийдуть, тільки-но стане відома дата проведення чергової сесії.

Стрічка новин