Петро Ворона – 100 днів на посаді голови обласної ради

У четвер посадовець запросив на розмову полтавських журналістів, аби розповісти їм про те, що вже вдалося зробити, чим нинішня влада відрізняється від тієї, яку змінили три місяці тому, а також про те, наскільки готові держслужбовці до змін у разі децентралізації.

Керівник обласної ради вирішив не зраджувати традиції попередників. Сто днів минуло від часу призначення Петра Ворони на посаду голови, а значить, певен чиновник, треба звітуватись перед громадянами. У першу чергу, вважає голова, слід дослухатись до народу.

/Петро Ворона, голова Полтавської ОР

Це виконання тих вимог, які поставила громадськість, Полтавський майдан до обласної ради і до нової влади. І я їх дотримуюсь. Перш за все, ми розширили роботу участі громадськості в роботі обласної ради/

Так при обласній раді з'явилась громадська рада. Серед інціатив, які вже виконала обласна рада, створено депутатську робочу групу з протидії корупції. Але на всі запити, повідомив Петро Ворона, силові структури відповідають поки лише відписками, що порушень не виявлено.

Розповів очільник ради про активні поїздки районами, про зустрічі з громадянами та про звернення, прийняті від них. Зокрема, підкреслив чиновник, уже отримали на 90 письмових заяв більше, ніж за весь попередній рік. Із них майже 40 вирішили позитивно. Відповів Петро Васильович і на запитання, наскільки Полтавщина готова до можливої децентралізації влади.

/Петро Ворона, голова Полтавської ОР

Більшість райрад Полтавської області готові сьогодні сформувати виконкоми. Я переконаний, що буде здійснена децентралізація влади. Обласна рада готова – в нас є фахівці. Тим паче, більшість департаментів будуть входити до складу виконкому органу обласної ради, райдержадміністрацій. А більшість департаментів, ми це бачимо, мають високопрофесійних фахівців/

Висловив думку голова обласної ради і щодо можливої зміни губернатора Полтавщини. Він вважає, що після обрання Президента України це можливо, втім до роботи Віктора Бугайчука претензій не має.

Стрічка новин