До кінця цього року в області з'явиться ще три майданчика зі штучним покриттям

Питання розвитку спортивної, а також туристичної інфраструктури розглянули члени постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської обласної ради.

Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму депутати розпочали із обговорення питань, пов'язаних з туристичною галуззю регіону. Зокрема йшлося про хід виконання обласної програми розвитку туризму і курортів, розрахованої до 2015 року. За 3 роки її функціонування в області було створено та модернізовано більше 100 об'єктів зеленого туризму. Це можна вважати великим досягненням, адже на сьогоднішній день, відзначає заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Лариса Оніщук, кількість тих, хто волів би відпочивати на території області, значно зросла.

/Лариса Оніщук, заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

Ми моніторили ситуацію – об'єкти зеленого туризму вже розписані на півтора місяця наперед, тобто є замовлення відпочинку в області, це великий плюс для соціально-економічного розвитку території населених пунктів, тому що це наші робочі місця, наші податки, наші облаштовані зони відпочинку/

Від розвитку туристичної інфраструктури депутати перейшли до розгляду матеріально-технічної бази спортивних об'єктів. На сьогодні за кошти обласного та місцевого бюджету, а також позабюджетних надходжень, вдалося побудувати та відреставрувати кілька сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

/Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту

Ми вже завдяки будівництву штучних майданчиків у минулому році закрили 4 райони – Лубенський, Хорольський, Пирятинський і Кременчуцький. У цьому році планується виділити кошти на 3 майданчика зі штучним покриттям з обласного бюджету/

Загалом на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та утримання спортивних споруд за останні два роки використано понад 43 млн. грн.

Стрічка новин