Підсумки роботи за 5 місяців цього року підбили на розширеному засіданні колегії у Держфінінспекції

У зв'язку із ситуацією в країні, говорять, контролюють кожну державну копійку. За цей час забезпечили відшкодування і поповнення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму майже 16 мільйонів гривень. Рівень відшкодування склав 78%. Для порівняння: в середньому по Україні – менше 60-ти.

Протягом січня-травня цього року Державна фінансова інспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на понад 19 мільйонів грн.

/Михайло Кривошей, начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області

Ми перевірили десь 670 підприємств, а це – десь 102 млн.грн.: 4 млн.600 грн. – незаконно використані кошти, ще 600 тисяч грн. – суб'єкти самі взяли свої зобов'язання у Казначейства ще до того, як ми прийшли. Нині робота спрямована на попередження, думаю, так буде й далі/

Загалом, з початку року Держфінінспекція перевірила 700 підприємств, установ та організацій. Порушення, що призвели до врат ресурсів, виявили у 84% перевірених об'єктів контролю, а це – 25 мільйонів грн. До порушників застосували фінансові санкції. Понад 400 посадовців притягнули до адмінвідповідальності, 154 – до дисциплінарної та матеріальної, 28 – звільнили із займаних посад. Державна фінансова інспекція Полтавщини співпрацює із обласним управлінням державної служби. Нині, як зазначалося на засіданні колегії, чекають введення в дію нового законодавства. Внаслідок реформування статус «держслужбовець» залишиться у незначної частини фахівців.

/Михайло Лахижа, заступник начальника управління державної служби ГУ державної служби України в Полтавській області

Важливо знати діюче законодавство, але ще важливіше – прораховувати зміни наперед, відповідну кадрову роботу здійснювати/

Завдяки роботі фахівців Держфінінспекції рівень відшкодування втрат державі склав 78%.

Стрічка новин