Комунальники ремонтують каналізаційний колодязь на розі вулиці Фрунзе та провулка Токарний

Вже кілька днів на розі вулиці Фрузе та провулка Токарний ремонтують каналізаційний колодязь та проводиться часткова заміна каналізаційної труби. Тут працюють провідні фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» та спеціалізована техніка. Роботи ведуться на глибині до семи метрів та ускладнюються тим, що ділянка підтоплюється грунтовими водами. Для зручності полтавців встановили тимчасовий обвідний каналізаційний колектор та насосну станцію для перекачування стоків.

Кількаметрову яму викопали фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» на вулиці Фрунзе, поблизу 23-ї школи. Вже кілька днів поспіль (з ранку до вечора, без вихідних) тут працює спеціалізована техніка.

/Григорій Гриценко, майстер мережі водовідведення КП «Полтававодоканал»

Проводяться роботи по заміні каналізаційного колектора на глибині до 7 метрів, незручностей для населення немає, так як зробили тимчасовий напорний колектор поза межами проведення робіт/

Комунальники просять полтавців із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

/Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

На жаль, більшість мешканців воліють не помічати важкої і відповідальної роботи служби водовідведення Полтавського водоканалу/

Більшість полтавців, розповідають комунальники, проходять повз місце проведення робіт, прикривши носа. Люди скаржаться на сморід та шум від спеціалізованої техніки. В цей час у 7-метровій ямі, яка підтоплюється грунтовими водами, працюють фахівці комунального підприємства. Ремонтувати каналізаційні мережі їм останнім часом доводиться часто, адже більшість давно відпрацювали своє і потребують заміни. У «Полтававодоканалі» обіцяють: завершать розпочату справу на вулиці Фрунзе у найближчі кілька днів.

Стрічка новин