У селі Петрівка відбулася ювілейна «Студреспубліка» ПУЕТу

Упродовж трьох днів, з 7-го по 9-те червня, на лоні природи у селі Петрівка Полтавського району проходила 10-та ювілейна «Студентська республіка» Полтавського університету економіки і торгівлі. Увесь цей час студенти і викладачі створювали ігрові моделі суспільства зі своїми законами та управлінськими органами. Для молоді «Студреспубліка» – це не лише інтелектуальні змагання, а й можливість відпочити та набратися вражень. Бачили дозвілля студентів і наші кореспонденти.

«Студреспубліка» – один із фестивалів, які роблять студентське життя цікавим і залишають після себе спогади на все життя. Цього року фестиваль Полтавського університету економіки і торгівлі проходив вдесяте. Ігрову модель суспільства зі своїми законами, Президентом та Парламентом будували на базі табору відпочику, що у селі Петрівка Полтавського району.

/Євген Павлов, студент ПУЕТ, учасник оргкомітету «Студреспубліки»

Ми будуємо маленьку копію країни зі своєю владою, законами, примхами та революціями/

Щороку на «Студреспубліці» обирають нового мера та депутатів. Останні, до речі, представлятимуть університет на обласному етапі.

/Антон Головко, студент ПУЕТ, мер «Студреспубліки»

На кожній «Студреспуліці» обирається свій магістрат, який представляє університет на рівні області, в області теж обирається свій мер і свій магістрат, вони «йдуть» на Всеукраїнську «Студреспубліку», а на Всеукраїнській – обирається Президент республіки, на всю Україну/

Відкриття ювілейного фестивалю «Студреспубліка» – подія, що не могла залишитись поза увагою ректора Полтавського університету економіки і торгівлі Олексія Нестулі. Разом із молоддю він брав участь у багатьох заходах.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Десять років тому перша «Студреспубліка» розпочиналася як піонерський збір, тоді були суто розважальні ігри, але кожного року ці республіки ставали більш змістовними, багатоплановими/

Для молоді участь у фестивалі – це можливість показати себе та проявити свої лідерські якості.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

Вперше у «Студреспубліку» у нас грають не лише студенти, члени студентського самоврядування, а й викладачі/

Окрім інтелектуальної частини, учасники фестивалю брали участь в іграх, зокрема таких як «Квест», «Мафія», «Перша леді», «Містер «Студреспубліки», а ще засмагали та купалися у Ворсклі.

/Ірина Рязанцева, студентка ПУЕТ, учасниця «Студреспубліки»

Мені тут дуже сподобалось, особливо річка, правда, вода прохолодна, але нічого страшного/

/Олександра Шацька, студентка ПУЕТ, учасниця «Студреспубліки»

Саме в нашому університеті часто щось організовують, я першокурсниця, для мене це круто, а головне – це корисно для здоров'я/

Не обійшлося на фестивалі і без польової каші. Ось такий повноцінний відпочинок на лоні природи.

Стрічка новин