Працівники ПриватБанку зіграли в футбол із всесвітньовідомими гравцями

І хоч у складі команди справжнім професійним футболістом був тільки легендарний Іван Шарій, а решта – лише взяли собі гучні псевдоніми, матч видався напруженим, цікавим та повним спортивного азарту. Про це, та в яких ще видах спорту змагалися працівники на щорічній Спартакіаді ПриватБанку, – у наступному сюжеті.

Спорт єднає, впевнені у Полтавському головному регіональному управлінні. Століття тому під час проведення Олімпійських ігор навіть зупинялися війни. Сьогодні ми теж прагнемо миру, а боротися і сперечатися хочемо лише на спортивних майданчиках.

/Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ ПриватБанк

В цей непростий час для країни ми як одна з компаній, яка підтримує єдність країни, цілісну і унітарну Україну, таким заходом підтримуємо ці дії і підкреслюємо, що сьогодні дух спорту, дух єднання присутній не лише в країні, але і на таких спортивних майданчиках і в нашому колективі/

Директор Полтавського ГРУ ПриватБанку власним прикладом закликав свій колектив долучитися до активного дозвілля в неробочий час. Істинний шанувальник спорту Олександр Цись взяв участь у змаганнях з шахів та футболу. Крім того, в рамках щорічної Спартакіади колектив ПриватБанку посперечався у майстерності з волейболу, бадмінтону і дартсу. Всього участь у змаганнях взяли понад 80 чоловік.

/Лариса Дроцька, керівник Департаменту «Трудові ресурси» Полтавського ГРУ ПриватБанк

Однією з найважливіших складових компанії є трудовий колектив. Як відомо, чим міцніші і дружніші стосунки в колективі, тим вдаліша і успішніша робота компанії/

Справжньою родзинкою Спартакіади став матч з міні-футболу. Проти команди ПриватБанку на чолі із Олександром Цисем грала збірна команда світу із легендарним Іваном Шарієм. Бекхем, Ін'єста, Буфон і ще чимало прізвищ, які асоціюються із футболом, прикрашали спини гравців. І хоч справжнім з них був тільки Шарій, а решта лише взяли собі ігрові псевдоніми, зустріч видалася достойною кращих матчів світових чемпіонатів. Принаймні, азарту та жаги перемоги вистачало обом суперникам. Але спортивні трофеї, про які ПриватБанк подбав для свого колективу, стали лише приємним додатком до гарного настрою, змістовного дозвілля і почуття єдності, які відчули всі без винятку учасники Спартакіади ПриватБанку.

Альона В'язнікова

Стрічка новин