Футбольна команда з-під Полтави виборола 3-є місце на Міжнародному турнірі, що проходив в Австрії з 7 по 9 червня

Гравці ФК «Злагода», яка існує при Полтавській «Студреспубліці», виходили на футбольне поле разом із командами України, Австрії та Кіпру.

Футбольна команда «Злагода» із села Кірове існує при Полтавській Студреспубліці і виступає в чемпіонаті Полтавського району з футболу. Цей рік, схоже, запам'ятається її гравцям надовго.

/Олег Слизько, директор ФК «Злагода»

В Україні відбулася, ми вважаємо, велика подія: вперше, напевне, в історії України проста сільська футбольна команда взяла участь у Міжнародному футбольному турнірі, який проходив в Австрії 7-9 травня/

Футбольна команда «Злагода» виборола на Міжнародному товариському любительському турнірі за участю команд із Австрії, України та Кіпру почесне третє місце.

/Сергій Черненко, заступник голови правління ВСК «Злагода»

Було проведено за 2 дні 4 гри, 2 тайми по 25 хв. Інтенсивна гра була, перший день вона тривала з 12.00 до 16.00, другий – 14.00 до 18.00/

Суперники ФК «Злагода», розповідають футболісти, мали давню історію, значну фінансову підтримку, а також якісні футбольні арени, проте це не завадило полтавцям показати у підсумку гарний результат.

/Роман Костенко, капітан ФК «Злагода»

Перша гра у нас відбулась із командою «Simmeringer», це команда – господар турніру. Ми їй програли 4:0. Друга гра була із австрійською командою «Lustenau», цій команді ми програли 2:0/

Під час наступних ігор полтавці показали кращий результат: перемогли екс-чемпіона Північного Кіпру з рахунком 3:1. В останній грі наші футболісти програли майбутньому переможцю турніру «Остбан» з рахунком 0:1. У підсумку ж ФК «Злагода» посіла почесне 3 місце.

Стрічка новин