Селища Київського району Полтави створили Координаційну раду

Для захисту прав та законних інтересів Полтавської громади у відносинах з владою у Київському районі міста нещодавно створили Координаційну раду органів самоорганізації населення. Основне, що планують активісти, – об'єднання нагальних питань життєдіяльності території в єдиному центрі та сприяння їх вирішенню на законодавчому рівні.

Жителі Рибців, Івонченців, Яківців та інших селищ, які входять до Київського району міста, відтепер можуть вирішувати свої проблеми за допомогою Координаційної ради органів самоорганізації населення. Створення цього органу, розповідає заступник голови Координаційної ради Анатолій Лисенко, спровокувала відсутність взаємодії між громадою та владою району.

/Анатолій Лисенко, заступник голови Координаційної ради ОСН Київського району м.Полтава

Питання життєдіяльності жителів не вирішуються, ОСН не запрошують на наради, де вирішують суттєві питання життєдіяльності міста, району та інше/

Нині органи самоорганізації населення, продовжує Анатолій Лисенко, не мають ефективних важелів впливу на владу та відокремлені від державного фінансування. Тому, для усунення цих проблем, і була створена Координаційна рада. В майбутньому ж планується утворити більш масштабну організацію.

/Анатолій Лисенко, заступник голови Координаційної ради ОСН Київського району м.Полтава

В подальшому об'єднатися з такою ж радою, яка створена на території Октябрського та Ленінського районів/

Тобто утворення Координаційної ради міста Полтава. Вона буде наділена відповідними власними та делегованими повноваженнями, фінансовою та матеріальною основою своєї діяльності.

Стрічка новин