Військовослужбовці ЗСУ навчалися спільним практичним діям з антитерору та ліквідації надзвичайних наслідків диверсій

Долучилися до навчань і працівники Державної служби надзвичайних ситуації України. Що і від чого рятували – дізнаєтеся прямо зараз.

У Лубнах гасили резервуар з пальним. Хоч пожежа була несправжньою, а лише тренувальною, із надзвичайною ситуацією на особливо небезпечному об'єкті учасники навчань впоралися на «відмінно».

/Едуард Могила, командир військової частини А-2975 м.Лубни

Весь особовий склад завдання своє виконав, втім тренування ніколи не бувають зайвими, вдосконалювати ще є що, але результатом дій особового складу я задоволений/

У спільних навчаннях на базі зберігання технічних засобів служби пального у Лубнах взяли участь весь особовий склад військової частини, офіцери тилу Збройних сил України, а також представники Державної служби надзвичайних ситуацій, районної державної адміністрації та медичний персонал Лубен. Під час тренування в першу чергу розглядалися питання щодо організації роботи оперативної групи управління військової частини, практичні дії особового складу військової частини та сил і засобів, які залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, організації евакуації військовослужбовців з території військової частини у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Стрічка новин