Обласна влада готова виділити 200 тисяч гривень на реалізацію соціальних проектів громадських організацій

На розгляд відповідної конкурсної комісії загалом надійшло 7 різноманітних ініціатив, присвячених підтримці сімейних цінностей, профілактиці насилля у родинах, врівноваженій гендерній політиці. Більше про них дивіться у наступному сюжеті.

Це вже друге засідання конкурсної комісії. На попереднє, яке відбулося близько двох тижнів тому, надійшла незначна кількість проектів. Були охоплені навіть не всі напрямки, яких між іншим виокремлювали шість. Нині, розповідають члени конкурсної комісії, вони працюватимуть із сімома проектами.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та дітей Полтавської ОДА

Сьогодні ми маємо їх розглянути, визначити, чи то вони є переможцями і самостійно реалізують ці проекти, чи, можливо, є такі, які підуть як спільні заходи на реалізацію програми обласної/

Напрямки, за якими створювали соціальні проекти представники громадських організацій, – підтримка сімей, протидія торгівлі людьми, профілактика насилля у родині, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Кожен із цих напрямків важливий, говорить заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Роман Чабановський. Тому ті з них, які комісія визнає переможцями конкурсу, отримають відповідну фінансову підтримку від обласної влади.

/Роман Чабановський, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Виділено 200 тисяч гривень, подивимося, наскільки ми зможемо їх використати у рамках цих проектів, тому що за попередніми конкурсами перемогли організації. На виконання тих проектів попередніх у нас є 100 тисяч гривень, ми можемо розподілити на виконання цих конкурсів/

Проте за одним напрямком, який був заявленим конкурсною комісією, не надійшло жодного проекту. З невідомих причин оминули своєю увагою представники громадських організацій тему Дня матері та Дня сім'ї.

Стрічка новин