Полтавські журналісти взяли участь у засіданні «круглого столу», влаштованого Торгово-промисловою палатою

Разом із керівництвом останньої вони обговорили найбільш актуальні питання входження України до зони вільної торгівлі, а також звернули увагу на інформаційну складову успішної зовнішньоекономічної діяльності.

Свою зустріч із представниками місцевих засобів масової інформації президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник розпочав із повідомлення про діяльність та головну мету роботи установи.

/Володимир Олійник, президент Полтавської торгово-промислової палати

Палата є містком, який об'єднує бізнес з владою, який сприяє розвитку підприємництва, сприяє розширенню послуг, поширенню продукції нашої країни як на її теренах, так і поза її межами/

Це питання особливо актуальне нині, адже наприкінці квітня Україна отримала позитивне рішення Європарламенту щодо пропозиції Європейської Комісії запровадити торговельні преференції Євросоюзу для України.

/Валерій Гамов, начальник відділу експертизи та сертифікації Полтавської торгово-промислової палати

Це є такий перехідний період перед підписанням економічної угоди про Асоціацію з ЄС, після підписання та запровадження якої буде вже введений довгостроковий режим вільної торгівлі, так званий режим вільної торгівлі плюс/

У рамках режиму автономних торгових преференцій Європейського Союзу вже оформлено більше 300 сертифікатів для безмитного експорту продукції у країни Євросоюзу полтавським підприємствам. Обговоривши ці питання, а також приділивши увагу інформаційній складовій успішної зовнішньоекономічної діяльності, учасники круглого столу перейшли до урочистої частини, а саме – нагородження представників полтавських засобів масової інформації, які на своїх сторінках або в ефірі телеканалів висвітлюють роботу Полтавської торгово-промислової палати.

Стрічка новин