Об'єднувати свої зусилля заради порятунку інших людей закликали полтавців волонтери «Обласного молодіжного центру»

У Корпусному парку вони влаштували незвичайну фотовиставку: світлини можна було не лише розглядати, а й купувати, тим самим роблячи свій внесок у лікування 4-річної дівчинки, хворої на рак.

Лише у єдності сила, переконані волонтери Обласного молодіжного центру. Усвідомивши це, можна врятувати не одне життя. Тож цього дня полтавська молодь взялася допомагати маленькій дівчинці, хворій на рак.

/Віталій Катунін, волонтер Обласного молодіжного центру

Усі кошти йдуть на допомогу Олександрі Тютюнник – 4-річної дівчинки, у якої виявили рак. Вона зараз лікується в Чехії, операція вже пройшла, але щоб лікування закріпити, треба ще кошти/

Кожен, хто у четвер після роботи проходив повз Корпусний парк, міг зробити свій вклад у лікування маленької дівчинки. Лейтмотивом благодійної акції стала тема Єдиної України. Перехожі вплітали у волосся жовто-сині стрічки, а також мали можливість придбати за символічну плату світлини з фотовиставки.

/Віталій Катунін, волонтер Обласного молодіжного центру

Дивився фотографії, згадав, що люди вже більше звикли до електронних версій фото і у звичайному вигляді їх ніхто не переглядає. Не знаю, наскільки це актуально, сподіваюся, що люди будуть купувати з метою допомоги, благодійності/

На світлинах – різні куточки України з її неймовірною краси природою та добрими і щирими людьми. Цього ж дня у самому центрі міста «Обласний молодіжний центр» презентував проект «Нас 100 мільйонів».

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР

Даний проект розпочинається з Києва і крокує країнами світу, містами України. І зараз він заходить і в Полтаву. Обласний молодіжний центр виступив партнером проекту «Нас 100 мільйонів»/

А в рамках проекту «Єдина Україна» представники усіх полтавських вишів та технікумів взяли участь у флеш-мобі. Разом вони утворили «живу» карту України. Флеш-моб, говорять учасники, має показати, що ділити Україну не в праві ніхто і ніщо.

Стрічка новин