Найгірше – це байдужість, переконані працівники банку «Фінанси та кредит»

Працівники одного із відділень Полтави влаштували флеш-моб: вийшли на роботу в українському народному вбранні. Таким чином, говорять, висловили свою позицію щодо цілісності України.

Підтримати Батьківщину може кожен, переконані працівники однієї із полтавських філій банку «Фінанси та кредит». Для цього не обов'язково вдаватись до радикальних дій. Банківські працівники, приміром, влаштували акцію: вийшли на роботу в українському національному вбранні.

/Марина Богатир, начальник управління обслуговування клієнтів філії Полтавського РУ АТ Банку «Фінанси та кредит»

Співробітники банку «Фінанси і кредит» вирішили провести своєрідний флешмоб на підтримку єдності і цілісності України. Банк проводить багато акцій, ми працюємо під лозунгом «Єдиний банк – єдина країна»/

Особливої реакції від клієнтів банку, говорять працівники, не було. Більше на їхній зовнішній вигляд, розповідають, звертали увагу випадкові перехожі. Головне, діляться враженнями, що у такому вбранні почуваєшся комфортною.

/Оксана Бондаренко, економіст філії Полтавського РУ АТ Банку «Фінанси та кредит»

Я вирішила підтримати цю акцію і вдягти українську народну сукню, щоб дарувати посмішки нашим клієнтам і створювати відповідний настрій/

/Наталія Чичкань, заступник начальника відділу готівкового обігу та касових опрацій філії Полтавського РУ АТ Банку «Фінанси та кредит»

У цей тяжкий час своїм зовнішнім виглядом я підтримую цілісність і неподільність України. Вважаю, що події, які відбуваються на Сході України, зроблять наш народ нероздільним/

Працівники полтавської філії банку «Фінанси та кредит» обіцяють: проводять подібну акцію не в останнє та й іншим радять брати з них приклад.

Стрічка новин