Термін розгляду справи щодо звинувачення Олександра Мамая в корупційних діяннях збіг

Нагадаємо, суд над Полтавським міським головою переносився вже 4 рази. Зокрема сьогодні Олександр Федорович пояснив свою відсутність в залі суду черговим відрядженням. Наразі достовірність цієї інформації перевіряється. Детальніше про суд над Мамаєм і чи залишаються шанси для полтавської громади дізнатися, винен їх обранець в махінаціях із земельними ділянками, чи ні, розкаже Альона В'язнікова.

Олександр Мамай вкотре не з'явився на суд. Як і попереднього разу, міський голова пояснив свою відсутність відрядженням до столиці. Останнє він сам собі підписав якраз з 4 до 6 червня. Що це – дійсно необхідність вирішити нагальні проблеми Полтави в Міністерстві фінансів, чи чергова спроба відтягти засідання по розгляду справи щодо причетності міського голови до корупційної діяльності із земельними ділянками?

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду в м.Полтава

Суд постановив відправити запит до Міністерства фінансів щодо знаходження у відрядженні Полтавського міського голови/

Якщо з'ясується, що розпорядження про відрядження до Києва – це фікція, Полтавського міського голову судитимуть за неповагу до суду. Продовжиться і розгляд справи щодо звинувачення Олександра Мамая в корупційних діяннях. Втім, за словами обвинувача, через постійні перенесення засідань навіть за умови, що мера визнають винним у корупції, жодної матеріальної відповідальності він за це не понесе.

/Дмитро Таран, обвинувач, заступник прокурора Полтавської області

Термін в даній справі вже закінчився через відповідні дії міського голови, але водночас, я вважаю, що головне – не накласти штраф 850 грн. – для нього це не суттєво, а громада повинна дізнатися, чи є міський голова корупціонером, чи не є/

Народний депутат України Сергій Каплін впевнений, що є... а корумпований чиновник обіймати посаду міського голови не може.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Ми були сьогодні свідками того, як міський голова Мамай в черговий раз плюнув в обличчя своїм виборцям, тим людям, які свого часу довірили йому керувати містом. Він ганебно не з'явився на засідання суду, розуміючи, що він є злочинцем, порушив закон і є корупціонером, якого б сьогодні суддя точно назвала корумпованим міським головою, після чого він не мав би жодного морального права сидіти у своєму кріслі. Але ми не зупинимося у своїй боротьбі проти мера-корупціонера, ми продовжимо вимагати його присутності у судовому залі, ми доб'ємося, що він звідти вийде офіційно визнаним корумпованим чиновником і звідти він піде не у свій кабінет, а на вулицю/

Чергову спробу судити Мамая призначили на 10 червня цього року. Слідкуйте за нашими новинами.

Стрічка новин