На території КП «МШЕД» панують свої правила та закони

За словами тутешніх працівників, їх встановлює керівництво, не завжди ознайомившись з елементарними нормативними документами. Основна проблема комунальників – можливе звільнення не одного десятка дорожників. Це та інші питання і вирішили обговорити на загальних профспілкових зборах колективу. Але мирним шляхом домовитися не вдалося. Чим закінчилося зібрання – дивіться далі.

Працівників комунального підприємства «МШЕД» вкотре погрожують звільнити із займаних посад. Цього разу керівництво навіть вручило попередження про можливе вивільнення. У зв'язку з цим члени профспілкового комітету вирішили зібрати збори, на які запросили свого начальника. Але той відмовився взяти участь. Через це було прийнято рішення зібрати ініціативну групу та піти до начальника в кабінет.

/Олександр Коробко, голова профспілкового комітету КП «МШЕД»

Профспілки, 5-6 чоловік із наших працівників, телебачення і послухати відмову/

Але відбутися діалогу так і не судилося.

/ІНТЕРШУМ

Бійка/

Після цих сутичок головний інженер Микола Шерстюк повідомив: нині колективу тут немає.

Про відсутність поваги до колективу розповідають і самі «шедівці», які таки добилися аудієнції у свого керівництва.

/Олександр Коробко, голова профспілкового комітету КП «МШЕД»

Щодня людей обзивають на літеру «Х», на літеру «П», на літегу «Г». Людей не вважають за людей. Що начальник Вовк, що головний інженер, вони вже так зарилися в той асфальт, що їм по барабану все/

Та все ж основне, що турбує людей, – звільнення. Близько 20 чоловік можуть втратити роботу. Але, за словами працівників, символічні «листи щастя» отримали тільки вони. Натомість із ШРБУ нікого не планують звільняти.

/Петро Леонтьєв, машиніст екскаватора

Ви із ШРБУ нікому не дали, а запросили нас, і кожному всучили. На яких підставах? Фінансування є, гроші є, а ви нас скорочуєте. На яких підставах це робите? У мене – 5 дітей, дружина не працює, за що мені сім'ю утримувати?/

Далі Олег Вовк таки вирішив відвідати загальні профспілкові збори. Вже тут начальник відповідав на питання, які турбували і колектив, і представників обласної організації профспілок.

/Анатолій Аксьоненко, заступник голови обласної організації профспілок

В минулому році скільки було профінансовано на експлуатацію, і скільки в цьому році. Якщо зменшилося, то на скільки? Тоді можна говорити про скорочення людей. Зараз ви нічого не сказали. Будь-ласка, скажіть/

/Олег Вовк, начальник КП «МШЕД»

Я не можу сказати, скільки в минулому році було. В цьому році нас профінансовано на 9 млн без перших трьох місяців. Скорочуємо, бо не можемо забезпечити всіх роботою/

Фінансування відбувається, але працівників звільняють + місто прибирати нічим та й нікому, стурбовані дорожники.

Тут Олег Вовк говорить: зараз йде закупка підмітальної машини, яка повинна замінити своїх попередниць. Але наявна техніка, запевняють «шедівці», не справиться з усіма поставленими завданнями. У зв'язку з цими проблемами та з можливим звільненням двох десятків працівників «шедівці» приходять до висновку: підприємство хочуть знищити.

На ці слова начальник КП «МШЕД» Олег Вовк висловив чітку позицію.

/Олег Вовк, начальник КП «МШЕД»

Ця людина сказала неправду

(незгодні вигуки працівників)

Ми зробимо доповідну перед всіма ЗМІ, зі всіма працівниками ШЕД. Ми розкажемо вам всю правду!/

Тож залишається тільки чекати запрошення, щоб дійсно почути правду: чому можуть звільнити декілька десятків фахівців міського комунального підприємства.

Стрічка новин