За цей рік Інспекція з питань захисту прав споживачів у Полтавській області здійснила більше 200 планових та позапланових перевірок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Gljx6jIvgPAyp

Всього перевірили продукції на 410 тисяч гривень. Про ці та інші результати роботи Інспекції говорили на розширеному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Дедалі частіше, розповідають фахівці, споживачі України стикаються з неякісним товаром або ж недобросовісним наданням певних послуг. У зв'язку з цим Громадська рада при обладміністрації вирішила запросити на своє засідання представників Інспекції, яка і контролює відповідні питання.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

Найчастіше неякісний товар, необгрунтовані ціни. Буває, що купує товар, а потім його не хочуть приймати назад/

У подібній ситуації, говорять посадовці, необхідно враховувати інтереси не лише споживачів, а й підприємців. Адже вони – гравці на цьому ринку.

/Олена Адамович, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

Послуги надають підприємці. Це і транспорт, і громадське харчування, і промислова група, і торгівля, і баланс має бути посередині, щоб ми не знищували і підприємницький загал/

Але все ж до деяких представників підприємницького загалу, говорить виконуючий обов'язки начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів, потрібно вживати відповідні санкції. Тимофій Голбан розповідає: під час перевірки одного з магазинів по вулиці Шевченка виявили, що той продає товар без належної документації та дозволів. В результаті – штраф 25 тисяч гривень. Під час повторної перевірки підприємець навіть не з'явився. Але ситуація в крамниці залишилася тією ж.

/Тимофій Голбан, в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Через півгодини після нашої перевірки ми купили міксер і дитячі іграшки. Жодної інформації не те що продукція сертифікована, а навіть про виробники. Тобто жодної відмітки. Нічого, нічого/

Всього ж за 5 місяців проведено понад 200 планових та позапланових перевірок. Інспектори ознайомилися з продукцією на 410 тисяч гривень, з яких майже на 240 тисяч забраковано та знято з реалізації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію