У музеї Котляревського відкрилася виставка робіт викладача Полтавської дитячої художньої школи та його вихованців

5% таланту і 95 – наполегливої праці – формула, яку вивів для себе та своїх учнів викладач Полтавської дитячої художньої школи Денис Городничий. У Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського талановитий вчитель та його вихованці презентували свої кращі роботи.

Денис Городничий, колишній випускник Полтавської дитячої художньої школи, а нині – її викладач, навчає дітей малюванню вже 7 років. Виставка, як відомо, – найкращий варіант розповісти про творчі успіхи. Пам'ятаючи про це, Денис Городничий презентував твори своїх вихованців, виконані у різних техніках, поруч зі своїми роботами. Талант-талантом, говорить, але щоб професійно малювати, потрібно докласти чимало зусиль.

/Денис Городничий, викладач Полтавської дитячої художньої школи

Я завжди кажу так: 95% праці наполегливої, і лише 5% таланту. Без праці неможливо, це як пташка, доки крилами махає, вона в повітрі, а як перестане, то все.../

Вимогливий до себе, Денис Городничий вимагає цього ж від інших.

/Марія Кириченко, вихованка Полтавської дитячої художньої школи, учасниця виставки

У нас гарний вчитель, він, хоч би як ми не лінувалися, не хотіли працювати, все одно намагається вкласти у нас знання, розповідає, як усе повинно виглядати/

Малюванням, розповідає Денис Городничий, займається багато дітей, проте у зрілому віці це захоплення переростає у справу життя дуже рідко. Як правило, малюють для душі, рідше – мистецтво є способом заробітку.

Стрічка новин