Веселе свято для полтавської малечі влаштували у бібліотеці-філіалі для дітей №9

Хлопчики та дівчатка брали участь у конкурсах та розвагах від запальних клоунів, а також грали разом із героями своїх улюблених книжок. Разом із дітлахами поринула у безтурботну країну дитинства і наша знімальна група.

Мильні бульбашки, повітряні кульки, веселі конкурси – те, без чого не може обійтися жодне дитяче свято. Врахували усі ці деталі і у бібліотеці-філіалі для дітей №9. Свято для малечі співробітники закладу вирішили провести на свіжому повітрі.

/Вікторія Дідик, завідуюча Полтавською бібліотекою-філіалом №9 для дітей

Хотілося нам це свято провести на майданчику, але він був у такому трохи пошарпаному стані, тому вирішили під свято цей майданчик підновити. У цьому нам допомогло дуже багато людей/

Запросили бібліотекарі на свято вихованців 10-ого дитячого садочку. На дітлахів тут очікувала незвичайна розважальна програма.

/Юлія Крамарєва, бібліотекар Полтавської бібліотеки-філіалу №9 для дітей

Ми ж бібліотека, і де б ми не робили свої заходи, все одно вони повинні бути пов'язані з книгою. Тому сьогодні на дітей чекають оживші герої: Фараон, Пірат, Жасмін, а також веселі клоуни/

Першим зі сторінок улюблених книг зійшов Фараон. З його появою малеча перенеслася до загадкового Єгипту, де разом із клоунами хлопчики та дівчатка взялися створювати мумії.

Під час заходу на цьому дитячому майданчику працювали різні творчі майстерні. Діти могли обрати ту, яка найбільше припала до душі: квілінг, аквагрим тощо. А наприкінці свята кожен із запрошених отримав солодкий подарунок.

Стрічка новин