Молодь працюватиме над розробкою інноваційної моделі місцевого самоврядування

Упродовж 4-х днів – з 13 по 16 червня – на базі оздоровчого табору у селі Петрівка Полтавського району молодь працюватиме над розробкою інноваційної моделі місцевого самоврядування. Проект «Нова регіональна модель Полтавщини» реалізуватимуть у рамках 16-го регіонального етапу Міжнародної програми «Студреспубліка».

«Студреспубліка» – самостійна держава у мініатюрі, розповідають про щорічний фестиваль його учасники. Це не лише активне дозвілля, а й розробка проектів. Один із них – «Нова регіональна модель Полтавщини». Цього року з обласного бюджету регіональний осередок «Студреспубліки» отримав на його реалізацію 12 тисяч грн.

/Юлія Бобир, голова оргкомітету «Студреспубліки»

Головна мета проекту – підвищення рівня громадської активності молоді, залучення її до державотворчих процесів, підвищення рівня правової освіченості/

Програму «Студреспубліки» реалізують у два етапи: серед студентів полтавських вишів та на рівні області.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА

До участі запрошуються молоді люди, які є найактивнішими, найкращими у своїх ВУЗах/

Найактивніші учасники заходів отримають можливість пройти стажування у регіональних органах державної влади та місцевого самоврядування.

/Олесь Лучний, активіст Полтавського обласного осередку ВМГО «Студреспубліка»

Коли, як не зараз, молоді брати участь у державотворчх процесах, змінювати державу? Адже «Студреспубліка» направлена на те, щоб виховати активну, громадсько-корисну молодь/

Участь у «Студреспубліці» – це не лише інтелектуальна праця, а й відпочинок.

/Любов Шах, куратор мультифестивальної частини регіональної «Студреспубліки»

Це й інтелектуальна гра «Дебати», і фестиваль аматорського відео, і фотофестиваль «Спалах емоцій»/

Інноваційну модель місцевого самоврядування молодь упродовж кількох днів розроблятиме на базі оздоровчого табору у селі Петрівка. Активісти регіонального фестивалю сподіваються, що їхні ідеї оцінять і навіть використають. Від «Студреспубліки», говорять, є практична користь, адже вона надає різноманітну допомогу громадським організаціям, окрім матеріальної. Вже згодом планують долучитися до рейдів, мета яких – з'ясовувати, чи продають алкоголь і тютюнові вироби неповнолітнім.

Стрічка новин