5 червня Олександра Мамая знову судитимуть

5 червня Олександра Мамая... судитимуть. Якщо, звичайно, чергове засідання відбудеться. Нагадаємо, останнє переносилося вже тричі: спочатку звинувачений у корупції із земельними ділянками Полтавський міський голова не з'явився до суду, адже, за його словами, був неналежним чином повідомлений, іншого разу суд довелося відкласти через раптове нездужання Олександра Мамая, а третя спроба відмінилася, адже мер перебував у відрядженні. Народний депутат України Сергій Каплін впевнений, таким чином міський голова просто тягне час та шукає спосіб домовитися із служителями Феміди. За словами нардепа, нині на суддю Октябрського районного суду, яка веде справу Мамая, чиниться неймовірний тиск.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Завтра в багатостраждальної долі Полтави буде вирішальний день. Ми з вами, полтавці, можемо отримати рішення суду про визнання Олександра Мамая зухвалим корупціонером. На суддю здійснюється неймовірний тиск, хто його може підтримати – виключно ми з вами! Я запрошую всіх небайдужих полтавців прийти і захистити своє право жити у нормальному місті, де мер – не корупціонер, а достойна людина! До зустрічі/

Засідання розпочнеться об 11 годині ранку в четвер, 5 червня, в Октябрському районному суді міста Полтави за адресою вулиця Навроцького, 5.

Стрічка новин