Одне з підприємств на Леваді затопило дощовою водою та відходами життєдіяльності людей

В результаті останніх злив територію одного з приватних підприємств по провулку Рибальському, що на Леваді, затопило дощовою водою та відходами життєдіяльності людей. Така ситуація тут відбувається постійно, розповідають місцеві. Проблема – у зношеному каналізаційному колекторі.

Більше одного метра брудної води та твердих відходів з мулом час від часу заповнюють територію цього підприємства. Інколи вода затоплює навіть автомобілі на стоянці. Подібна ситуація, розповідає директор підприємства Олександр Соляник, трапляється через зношений каналізаційний колектор.

/Олександр Соляник, директор приватного підприємства

База існує з 1960 року. Більше 20 років колектор, який проходить по нашій території, вийшов з ладу. Йому 50 років експлуатації. В дощову погоду нас заливає фекаліями. А буває і в сонячну, і в мороз виходить/

Така ситуація, пояснили у прес-службі «Полтававодоканалу», – спільна проблема для багатьох ділянок міста. Трапляється все через те, що при сильних опадах зливова каналізація не справляється з кількістю стічних вод і колектор переповнюється. В результаті цього і відбувається затоплення. Крім території цього підприємства, декілька разів потерпав і місцевий парк, в якому постійно гуляють мами з дітьми. Нині ж і в парку, і на підприємстві пусто: мами не виходять, а працівників розпустили по домівках. Все – через нестерпний сморід, який шириться околицями. Щоб вивезти весь цей бруд, який збирається місяцями, говорить Олександр Соляник, потрібна не одна вантажівка.

/Олександр Соляник, директор приватного підприємства

За три роки ми вивезли два КРАЗи цих фекалій. Два КРАЗи. Своїми силами. Це все буває раз у місяць, два рази, три рази у місяць/

Колектор вже визнаний аварійним, зазначається у листі «Полтававодоканалу» до підприємства. Тому, щоб уникнути подальшого затоплення, його слід замінити. У прес-службі «Водоканалу» запевняють: цей колектор є в плані реконструкції, і його ремонт буде виконаний в порядку черги. Що ж до твердих відходів з мулом, які після останньої зливи затопили територію підприємства, після підсихання їх пообіцяли обов'язково вивезти.

Стрічка новин