Наразі в Україні тривають профілактичні заходи «Автобус-2014»

Подібна акція проводиться з метою недопущення ДТП за участю пасажироперевізників та перевірки автотранспорту, який курсує дорогами Полтавщини. Хоч статистика і має тенденцію до зниження, але за 5 місяців цього року на території області вже сталося 10 аварій з постраждалими саме з вини водіїв автобусів.

Починаючи з 20 травня на території держави розпочалася Всеукраїнська акція «Автобус – 2014». Полтавщина – не виняток, тому працівники Державтоінспекції теж долучилися до проведення профілактичних заходів. Цього разу вирішили перевірити автобуси, які відправляються з автостанції поблизу Київського вокзалу та з центрального автовокзалу міста.

/Ірина Пилипенко, інспектор УДАІ УМВС Полтавщини

Працівники ДАІ перевіряють пасажироперевізників щодо дотримання Правил дорожнього руху, технічний стан та документів, необхідних для здійснення перевезення пасажирів/

Що ж до документів, то вони у більшості перевірених водіїв – у належному стані.

/Микола Старушко, водій маршрутки

По-перше, це медична довідка, права, ліцензійні картки, страховки/

Щодо технічного стану, водії полтавських автобусів запевняють: їх механіки перевіряють постійно.

/Станіслав Довгушин, водій автобуса

Ну все – рульові тяги, гальма. Ввечері несправність виявляють, а вночі роблять слюсарі/

З початку проведення перевірок, розповідають працівники ДАІ, задокументовано 170 порушень законодавства, допущених водіями автобусів. А саме: перевищення дозволеної швидкості руху, перевезення автобусами пасажирів понад встановлену кількість, порушення правил зупинки та стоянки, відхилення від визначеного маршруту, зберігання автобусів поза встановленими місцями їх стоянки. Подібні профілактичні заходи на території області триватимуть до 20 червня.

Стрічка новин