ГУ Міндоходів і Обласний молодіжний центр підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні підписано меморандум про співпрацю між Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області та «Обласним молодіжним центром» Полтавської обласної ради. Документ передбачає розширення співпраці у проведенні заходів з реалізації державних та обласних програм у сфері підтримки молодіжного підприємництва, працевлаштування та зайнятості молоді.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області вже кілька років поспіль співпрацює з комунальною установою «Обласний молодіжний центр». Доказ цьому – відкриття Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Відтепер ця робота має стати ще більш злагодженою. Керівники обох структур підписали меморандум про співпрацю, зокрема, у таких сферах, як молодіжне підприємництво та працевлаштування.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради

Та методологія, яку ми використовували 5 років тому, вона сьогодні не діє, повинні інші підходи. Зараз ми їх знайшли, відпрацюємо влітку і з вересня ви побачите нові цікаві проекти, спільні з Міндоходів/

Підписання угоди передбачає розширення співробітництва у проведенні заходів із реалізації державних та обласних програм. Очікують, що співпраця «Обласного молодіжного центру» із Головним управлінням Міністерства доходів області позначиться і на рівні правової культури, серед молоді з'явиться більше сумлінних платників податків.

/Василь Храмов, начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області

Сподіваюсь, що підписання угоди про співпрацю приведе нас до цієї мети і ми будемо працювати пліч-о-пліч заради майбутнього України і Полтавщини/

У планах – спільні проекти, зокрема, у напрямку розвитку ІТ- сектору (перспективного напрямку, який цікавий для молоді і гарантує досить високий рівень заробітної плати).

Стрічка новин