Полтавці хочуть, щоб Андрій Матковський знову став міським головою

Якби вибори Полтавського міського голови були вже цієї неділі, то мером став би Андрій Матковський. Протягом трьох днів в усіх районах міста журналісти телеканалів «Місто», ІРТ та «Місто+» опитали тисячу полтавців – кого б вони хотіли бачити наступним міським головою. Результати спільного дослідження дивіться далі.

79,5% полтавців вважають, що нинішню місцеву владу треба перезавантажити.

/бліци

- Я думаю, перезавантажувати владу треба всюди. Наскільки це гарно вийде, чесно це буде і ефективно – це вже велике питання, але міняти треба обов'язково.

- Міняти, звичайно, треба, і не зверху, а починати з низу.

- Якщо зміни пішли, то вони повинні йти. Я вважаю, що повинно бути покращення життя, зараз погано і треба працювати, а щоб працювати, потрібні нові сили/

Зокрема, нинішній міський голова Олександр Мамай за майже 4 роки на посаді напрацював більше скарг та зауважень, ніж голосів. Згідно з результатами нашого журналістського дослідження, він не набрав і 7% голосів підтримки.

/бліци

- Він одразу тарифи на комунальні послуги підвищив. Лише завдяки громаді це все було скасоване. По-друге, центр Полтави – це взагалі розруха. Такого не було при жодному мері.

- Подивіться на дороги, на центр міста - все стає ясно...

- Треба для міста щось робити. Я пам'ятаю, коли був його попередник, і дороги робилися, і ЖКГ працювало. А зараз... така людина не годиться. Я думаю, що він більше для себе робить, ніж для Полтави/

Опитавши тисячу мешканців в різних районах міста, ми з'ясували, якби вибори міського голови були вже цієї неділі, мером Полтави знову б став Андрій Матковський. Йому свою довіру висловила майже третина полтавців. Наступним за кількістю голосів йде народний депутат, обраний від Полтави та району до Верховної ради – Юрій Бублик – 17,2%. Трохи менше – 14,3 – набрав його колега по мандату Сергій Каплін. Ще 5,5% опитаних на посаді мера хотіли б побачити колишнього голову Октябрського району, а нині – першого заступника губернатора Олега Пругла. Решта потенційних кандидатів з нашого списку – Геннадій Сікалов, Сергій Чередніченко, Віктор Бажан та Костянтин Іщейкін – набрали від кількох сотих до 3%. Сумно те, що найбільший відсоток опитаних нами полтавців – 27,6 – відповіли, що взагалі не збираються скористатися своїм правом вибору ані під час гіпотетичного, ані справжнього голосування.

Стрічка новин