За всі роки Незалежності України представники нацменшин не зазнавали жодних утисків та переслідувань

А та інформація, яка нині лине чи не з усіх російських каналів, є звичайною пропагандою, вважають потомственні поляки та німці, які мешкають на території Полтавщини. Своїми думками з приводу ситуації на Сході та Криму на прес-конференції вони поділилися з полтавськими журналістами.

У рамках проекту «Єдина країна» полтавці знову і знову говорять про засудження російської агресії на Сході України та в Криму. Ситуація, яка нині склалася між колись братніми державами, певен член ради Полтавського обласного товариства німців «Відергебурт» Володимир Крафт, є неприпустимою у цивілізованому світі.

/Володимир Крафт, член ради Полтавського обласного товариства німців «Відергебурт»

Ми зібралися усі разом та засудили дії Російської Федерації по відношенню до громадян України і до нашої країни, яка зайшла у наш дім і почала робити те, що у 21 століття у голові нормальної людини не укладається/

Інформаційна війна, яку влаштовують російські канали, відзначив Володимир Крафт, роблять усе можливе, аби залякати громадян Російської Федерації націоналістичними настроями усередині України.

/Володимир Крафт, член ради Полтавського обласного товариства німців «Відергебурт»

Мої родичі – вони живуть на Кубані – я телефоную, вони мені говорять: «У вас там трупи, у вас там все таке інше. Ми вас врятуємо». Я кажу: «Нас рятувати не потрібно»/

Насправді те, що в Україні зазнають яких-небудь утисків представники національних меншин, ні що інакше, як міф, говорить керівник громадської організації Спілки шанувальників польської культури на Полтавщині «Полонія» Олена Андрієвська.

/Олена Андрієвська, керівник ГО Спілки шанувальників польської культури на Полтавщині «Полонія»

За роки незалежності України ми не те, щоб поляки, і інші національності, не знали утисків зі сторони влади, зі сторони якихось націоналістів, про які дуже зараз говорять на Сході/

Тому у цей нелегкий для країни час, наголосили учасники прес-конференції, українці мають бути як ніколи єдиними та молитися за те, щоб на нашу землю нарешті прийшов мир та спокій.

Стрічка новин