48 акумуляторів з центру механізації колійних робіт стали здобиччю двох чоловіків

Затримати їх по «гарячих» слідах вдалося оперативній групі Лінійного відділу на станції Полтава. Як пояснили затримані, викрадене вони хотіли здати до пункту прийому металобрухту.

До чергової частини Лінійного відділу на станції Полтава від диспетчера центру механізації колійних робіт надійшло повідомлення, що невідомі особи з вагону поцупили 48 акумуляторів. На місце події негайно виїхала слідча оперативна група Лінійного відділу на станції Полтава. У ході перевірки правоохоронці виявили автомобіль марки ВАЗ-2104, у салоні якого і знаходилися викрадені акумулятори.

/Юрій Пругло, перший заступник начальника, начальник слідчого відділення ЛВ на ст.Полтава

Власник даного автомобілю не дав згоди на огляд його та вилучення акумуляторних батарей, у зв'язку з чим даний автомобіль було вилучено. Наступного дня у ході санкціонованого обшуку за ухвалою Ленінського районного суду м. Полтава в даному автомобілі було проведено обшук, в результаті якого було виявлено та вилучено акумуляторні батареї/

Наразі дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ст. 185 КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до шести років.

Стрічка новин