Сергій Каплін оголосив війну корумпованим суддям

За словами народного депутата, сьогодні суддя Полтавського апеляційного суду виправдав депутата міської ради, падчерку Олександра Мамая. Нагадаємо, Ірина Климко, як і її названий батько Олександр Федорович, звинувачувалась в корупції із земельними ділянками.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Сьогодні було прийняте, на мою думку, абсолютно безпрецидентне, неправомірне і злочинне рішення щодо спільниці мера Мамая, його падчерки, у корупційних діяннях. Це означає тільки одне – незважаючи на зусилля Євромайдану, сотні загиблих молодих людей по всій Україні, суддівська мафіозна гідра у Полтавській області продовжує існувати. Мені відомо, що голова Октябрського суду Струков свого часу тиснув на суддю, яка розглядала справу Мамая. Коли суддя проявила принциповість, вони перекинули свої зусилля на Апеляційний суд. Голова суду Рябішин знайшов суддю, якому залишився рік до пенсії, Тараненка, який прийняв, на мою думку і думку кожного полтавця, я переконаний, неправомірне, злочинне рішення. Оці три судді – Струков, Рябішин і Тараненко – це триголовий змій, якому треба відіпнути всі три голови, щоб покінчити із цією суддівською гідрою режима Януковича у Полтавській області/

Сергій Каплін впевнений, що Олександр Мамай вже домовився із корумпованою трійкою суддів і щодо себе. Нагадаємо, звинувачений у корупції із земельними ділянками мер повинен постати перед судом 5 червня.

Стрічка новин