Ранкова злива у понеділок не завадила полтавцям відзначити щорічне дитяче свято

Традиційно позашкільні заклади як міські, так і обласні, презентують свої досягнення на площі біля обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Просто цього разу виставку дитячих робіт перенесли до приміщення.

Вироби вихованців позашкільних закладів Полтавщини, зокрема, Центрів науково-технічної творчості, туризму і краєзнавства, обласного еколого-натуралістичного центру сьогодні презентували в ОЦЕВУМі. Це, говорять у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, – своєрідний звіт про виконану роботу за навчальний рік.

/Інна Воліченко, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Не дивлячись на те, що фінансування їх на сьогоднішній день не визначено, держава забезпечила лише фінансування заходів із позашкільної освіти, але, в порівнянні з минулим роком, кількість дітей, охоплених позашкільною освітою, зросла на 10 тисяч/

Позашкільні заклади – місце, де діти розвивають свої здібності: танцюють, співають, вишивають, займаються ракето- і авіамоделюванням, а ще ліплять із глини. У фойє обласного центру естетичного виховання учнівської молоді вихованці творчого об'єднання «Обереги» влаштували майстер-клас для всіх бажаючих.

/Тетяна Куцина, вихованка ТО «Обереги» ОЦЕВУМ

(Ліпить із глини і розповідає): У домашніх умовах можна робити, але для того, щоб випікати, потрібні спеціальні печі, у яких температура сягає 1000 градусів/

Взяли участь у святі вихованці Малої академії наук. На відміну від інших, вони презентували не творчі, а наукові досягнення. Старшокласник Олександр Шелех неодноразово бував в археологічних експедиціях. З розкопок, говорить, привозять багато знахідок.

/Олександр Шелех, представляє Полтавську обласну МАН

Предмети, знайдені при розкопках, ми передаємо до різних музеїв/

Лише виставкою дитячих робіт організатори свята не обмежились, після її відкриття перейшли до наступного етапу – концерту. З вітальними словами до присутніх звернувся заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.

/Володимир Микійчук, заступник голови Полтавської обласної ради

Діти – це майбутнє. Ми у школі, в сім'ї, на державному рівні повинні зробити все, щоб діти були щасливими/

Святкову концертну програму полтавцям подарували вихованці кращих творчих колективів обласного центру естетичного виховання.

Стрічка новин