1 червня полтавська малеча веселилася на ролердромі

Свято для них тут влаштували торгово-розважальний центр «Київ» та компанія «Явір-2000». Конкурси, майстер-класи, пісочна анімація, шоу мильних бульбашок, а ще багато-багато цікавих подарунків стали чудовими сюрпризами до найголовнішого дитячого свята.

Цьогорічний День захисту дітей полтавська малеча зустріла весело та цікаво. По-справжньому грандіозне свято для них влаштували торгово-розважальний центр «Київ» та компанія «Явір-2000».

/Світлана Бадьон, директор з маркетингу компанії «Явір-2000»

Компанія «Явір-2000» у першу чергу надає охоронні послуги. Найцінніше, що є для людини, – це діти. І тому сьогодні спільно з ТРЦ «Київ» ми вирішили провести подібний захід, подарувати свято дітям та їхнім батькам, показати, що веселитися завжди можна безпечно/

Дитячий сміх цього дня на п'ятому поверсі торгово-розважального центру «Київ» було чутно звідусіль. У різних куточках тут проводилися майстер-класи: ліпка із солоного тіста, аквагрим тощо. А на сцені тим часом малечу розважали веселі аніматори. Разом із ними дітлахи танцювали, співали, брали участь у різноманітних конкурсах.

/Надія Коновалова, заступник директора ТРЦ «Київ»

Найголовніше для дітей – це призи. І я думаю, що сьогодні отримують своє задоволення і батьки, і діти. А ще кожна дитина сьогодні отримає святкове морозиво/

Величезну порцію задоволення отримали і переможці конкурсу дитячих малюнків, який влаштувала компанія «Явір-2000». Хлопчиків і дівчаток нагородили цінними подарунками: наборами для творчості, смартфонами, планшетами.

/Валерія Лихожон, переможниця конкурсу дитячих малюнків

Я хотіла намалювати, що дерево явір захищає дітей від блискавки/

Ще одним сюрпризом для запрошених на свято дітей став розіграш путівки до дитячого оздоровчого табору «Сонячний». Участь у ньому взяла малеча, яка протягом місяця каталася на ролердромі у ТРЦ «Київ». Цього дня удача посміхнулася маленькій Майї Пєлєвіній. Дівчинка зізналася, що потрапити до цього табору було її заповітною мрією.

/Майя Пєлєвіна, володарка путівки до дитячого табору

Якось не очікувала. Думала, що от є можливість, але не знала, що я точно виграю/

Від усього побаченого на святі запрошена малеча залишилася у неймовірному захваті. Емоцій та вражень, діляться діти, у них вистачить на всі канікули.

/Бліци

- Мені подобається тут все. Мені подобається, як тут малювали піском, ну все-все подобається

- Цікаві програми, катання на роликах, планшети розігрують, путівки до табору

- Цікавими розвагами. І мені дуже сподобалися малюнки на піску/

А наостанок ТРЦ «Київ» та компанія «Явір-2000» підготувала для дітлахів шоу гігантських мильних бульбашок.

/ІНТЕРШУМ

Фрагмент шоу мильних бульбашок/

Партнерські відносини «Явір-2000» та ТРЦ «Київ» продовжуються – на все літо покатайся на роликах та отримай морозиво.

Стрічка новин