Представники депутатської групи «Полтавщина» допомогли підготувати дитячий табір до відпочинку

Діти – це майбутнє, про яке ми повинні дбати сьогодні, вважає голова депутатської групи «Полтавщина» Олександр Удовіченко. З нагоди Дня захисту дітей останній разом із місцевими колегами та бізнесменами, які активно співпрацюють з депутатською групою, завітали до Семенівщини. Основними зупинками стали сільські бібліотека, дитячий садочок та гордість району – дитячий оздоровчий табір відпочинку «Світанок».

Вже наступного ранку 1 червня табір «Світанок» у селі Наріжжя Семенівського району наповниться дитячим сміхом. В першу зміну тут чекають на 80 юних відпочивальників, половина з яких – діти пільгових категорій, які оздоровлюватимуться безкоштовно.

Зараз в це важко повірити, але ще кілька років тому «Світанок» був в повному занепаді – за літо ДОТ приймав одну, максимум – дві зміни дітей, приміщення пустували, меблі розсипалися, а майданчик покривався іржею. Сьогодні за підтримки депутатської групи «Полтавщина», місцевої влади, бізнесменів та громади Семенівщини табір почав відроджуватися.

/Людмила Мельник, директор ДОТ «Світанок» в с.Наріжжя

В цьому році плануємо працювати в три зміни. Зміна триває 21 день. У нас налагоджене 6-разове харчування, зміцнено матеріально-технічну базу – зробили душові кабіни, килимове покриття, штори, тюль/

І це ще не все. Депутат Семенівської районної ради, бізнесмен та активний партнер депутатської групи «Полтавщина» Сергій Семигреєнко ділиться планами: на місці, де ще минулого року для дітей розчистили невеликий примітивний пляж, в цьому хочуть щонайменше вдвічі розширити територію останнього та встановити спортивний майданчик.

/Сергій Семигреєнко, депутат Семенівської районної ради, керівник ПСП «Дружба»

Допомагаємо продуктами харчування, коли треба – підставляємо плече. Це наші діти, з нашого району. Ми тут займаємося бізнесом, я вважаю, що в цей важкий час бізнес повинен бути відповідальним, і якщо маєш можливість – треба допомагати. Часи лихі, а діти не чекають, вони ростуть, вони повинні мати своє дитинство/

Діти – це майбутнє, про яке ми повинні подбати вже сьогодні, вважають у депутатській групі «Полтавщина». Тому табір «Світанок» – це далеко не єдина інвестиція, яку семенівська місцева влада, її обласні колеги та меценати роблять в розвиток молодого покоління на селі.

У Веселому Подолі для найменших працює садочок «Подоляночка», що у 2012 році виграв ПРООНівський конкурс проектів «Реконструкція системи опалення». Для дітей та юнацтва відновили бібліотеку – провели там Інтернет та постійно збільшують книжковий фонд. Не без діла – і молодь Семенівщини. Молодіжний парламент району активно займається вирішенням соціально значущих проблем, зокрема минулий рік активісти провели під девізом «Відповідальність починається з мене».

/Антоніна Балацир, представник Молодіжного парламенту Семенівщини

Ми допомагали ветеранам, організовували суботники, проводили акцію «Цукерка смачніша за цигарку»/

Все це – плідна співпраця сільської громади, бізнесу та влади на благо майбутнього, яке починається вже сьогодні і є формулою успіху розвиненого заможного суспільства, наголошує голова депутатської групи «Полтавщина» Олександр Удовіченко.

/Олександр Удовіченко, голова депутатської групи «Полтавщина»

«Банду геть!» можна кричати ще півроку, але через півроку держави вже не буде. Тоді хоч кричи, хоч плач. А люди залишаються зі своїми проблемами, тому от така наша конструктивна позиція. Ви були свідками, що є і ПРООНівські проекти, які тут прижилися, є і обласні гроші, які ми сюди вкладали. Коли є бажання, і хоч невеликі, але місцеві гроші на це виділяються, – отаким шляхом, я думаю, ми повинні рухатися в соціально-економічному сенсі/

Стрічка новин