Про рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД в Полтавському регіоні і шляхи запобігання інфекції говорили сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Асадчев та перший заступник Міністра охорони здоров'я Ук

Представники влади та медичної сфери зустрілися під час відкриття Централізованої лабораторії діагностики віл-інфекції, вірусних гепатитів та TOРЧ-інфекцій.

На відкритті централізованої лабораторії діагностики віл-інфекцій, вірусних гепатитів та TORCH-інфекцій окрім представників влади та медичних установ був присутній і перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Біловол. Останній зазначив, що ріст небезпечних вірусних захворювань в країні нині досить високий. Тож аби призупинити такі негативні тенденції, слід негайно об'єднати зусилля влади та медиків.

Серед планів на майбутнє – відкриття Міністерством охорони здоров'я спеціалізованих курсів для підвищення кваліфікації тих людей, які працюють з віл-інфікованими та хворими на гепатит, повідомив перший заступник Міністра. За його словами, на навчання направлять і полтавських медиків.

Поділився Олександр Біловол і думками щодо впровадження сімейної медицини в Україні.

Віднині, наголошує Олександр Біловол, намічається тісніша співпраця Міністерства охорони здоров'я України з Полтавською обласною владою. Уже сьогодні намічаються основні моменти подальшої роботи.

Стрічка новин