Полтавські студенти вибороли третє місце на Студентському Євробаченні в Азербайджані

Народний ансамбль сучасної пісні «Маl-а-хіt» Полтавської державної аграрної академії не залишив байдужими ані суддів конкурсу, ані своїх найближчих конкурентів. Більше про підготовку полтавців до Студентського Євробачення – у сюжеті Крістіни Брігіди.

Задоволені та щасливі – сьогодні вони із посмішкою розповідають про всі хвилювання та недоспані ночі перед конкурсом. Народному ансамблю сучасної пісні «Маl-а-хіt» випала честь представляти Україну на Міжнародному вокальному конкурсі серед студентів – «Univision – 2014». Наша країна вперше брала участь у подібному пісенному змаганні і одразу показала високий результат. Вражали суддівську колегію представники Полтавської державної аграрної академії своїми вокальними даними та пісенним матеріалом.

/Світлана Курбацька, художній керівник Народного ансамблю сучасної пісні «Маl-а-хіt»

У нас була пісня італійською мовою з репертуару колектива «Іль Дива». Цей колектив за популярністю занесений у Книгу рекордів Гінеса. Одна з його пісень була виконана нашим колективом у супроводі саксофону/

Виконання пісні не залишило байдужими членів журі. Саме тому у підсумку конкурсу Україна посіла почесне третє місце, пропустивши вперед лише представників Індонезії та Азербайджану. Вцілому, розповідають учасники колективу, їм сподобалася організація та сама атмосфера конкурсу. Вони встигли потоваришувати з багатьма своїми конкурентами.

/Наталія Ковалевська, учасниця Народного ансамблю сучасної пісні «Маl-а-хіt»

Конкуренція все-таки була сильною з кожної країни. Ми відчували конкуренцію, хвилювалися навіть на репетиціях і під час самого конкурсу, але довели, що ми не гірші і можемо перемогти/

Третє місце – не межа, говорять бронзові призери Студентського Євробачення – 2014. А Народний ансамбль сучасної пісні «Маl-а-хіt» не проти ще раз спробувати свої сили у цьому конкурсі.

Стрічка новин