У вихованців Полтавської дитячої художньої школи – випускний

27 учнів отримали свідоцтва про закінчення школи, 14 з них мають документи з відзнакою. Чому навчилися за роки, проведені у школі, та чи планують сьогоднішні випускники продовжувати свою роботу за мистецьким напрямком, знають наші кореспонденти.

В учнів Полтавської дитячої художньої школи сьогодні свято - випускний вечір. Як результат їхнього семирічного навчання - виставка дипломних робіт.

/Лідія Орел, директор Полтавської дитячої художньої школи

Це і реалістичні твори, і фантазійні, філософські. На виставці показані різні художні техніки, у яких працює наша художня школа: це і графіка, і живопис, і декоративно-прикладне мистецтво, і скульптура/

Композиційна злагодженість, майстерність володіння художніми техніками, своєрідне бачення світу оживають у мистецьких творах молодих художників.

/Дар'я Бичкова, випускниця Полтавської дитячої художньої школи

Ми створюємо мистецтво, і кожен із нас неповторний у собі. Я думаю, що це дуже помітно на наших роботах. Вони дуже різні і представлені у різних жанрах. Це показує те, що наш колектив дійсно згуртований, але і різноманітний/

Роки навчання, проведені у художній школі, розповідають сьогоднішні випускники, пройняті атмосферою постійного свята. Дбайливі педагоги вчили їх не тільки опановувати художні навички, а й виховували у них найкращі людські якості: доброту, чуйність, порядність.

/Катерина Беляєва, випускниця Полтавської дитячої художньої школи

Звичайно, що малювати нас навчили, але навчилися бути свого роду людьми. Адже ми спілкувалися з багатьма людьми творчих професій. Вони навчали нас, як, що і де робити/

Цього дня свідоцтва про закінчення художньої школи отримали 27 учнів. У 14-ти з них – свідоцтва з відзнакою. У подальшому, діляться молоді митці, вони прагнуть продовжити своє зростання у мистецькому плані, не виключено – і свою майбутню професію пов'язати з цим напрямом.

/Наталія Подковиря, випускниця Полтавської дитячої художньої школи

Я збираюся бути мистецтвознавцем або аукціоністом. Хочу працювати у галереях, шукати нових митців, нові стилі/

Педагоги ж сьогодні дають напутні слова випускникам та говорять, що двері художньої школи завжди відкриті для них.

Стрічка новин