Обласні лікарі влаштували для маленьких полтавців свято

До Дня захисту дітей у клінічній лікарні зібрали вихідців з відділення передчасно народжених дітей. І для зовсім маленьких, і для вихованців вже старшого віку самі медики вигадали та організували розважальне театралізоване дійство.

На профілактичні огляди маленька Вероніка з мамою до обласної дитячої лікарні приходить постійно.

/Антоніна Фальковська, мама

Раз на місяць. До різних приходимо фахівців: невропатолога, окуліста, терапевта, педіатра. Так, Ніка?/

З'явилася дівчинка на світ передчасно.

/Антоніна Фальковська, мама

Лікарі нам допомагали. Ми народилися кіло 500. Зараз нас уже 6 кілограмів. Ми себе добре почуваємо/

Але нині її покликали до медзакладу не лікуватись, а щоб розважити. Разом з іншими дітьми. Привід – День захисту дітей. Та й самі лікарі змінили звичні халати на кольорове вбрання і запросили малечу до казкового містечка.

Дітям пропонували конкурси, розваги, створили навіть ляльковий татр. Центр розвитку дітей, що працює на базі лікарні, допомагає більш ніж тисячам малюків, які нині знаходяться тут на обліку.

/Світлана Писаренко, заступник головного лікаря Полт.обл. дитячої клінічної лікарні

Це такі дітки, які народилися передчасно, з малою вагою, надзвичайно малою вагою, вчасно народжені діти, але з патологією, тяжкохворі/

Спостерігають їх особливо уважно до трьох років. Взагалі ж, кажуть медики, таких дітей стає більше, адже удосконалюються технології, що допомагають виживати малюкам. Вони стають повноцінними члени суспільства, але спочатку потребують більшої уваги.

/Світлана Писаренко, заступник головного лікаря Полт.обл. дитячої клінічної лікарні

Більшої медичної допомоги. У них часто спостерігається патологія нервової системи та інші ускладення, наприклад, з боку легеневої системи. Це діти, які потребують надзвичайно великої уваги і з боку суспільства, і з боку медицини/

Стрічка новин