Дитяче свято прийшло і на обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго»

Традиційно тут влаштували конкурс малюнка на асфальті для дітей та онуків співробітників. За допомогою різнокольорової крейди діти фантазували на тему «Ура! Канікули!». Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

Цьогорічну весну співробітники комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» проводили надзвичайно активно. Виконуючи свої безпосередні службові обов'язки, вони встигли і організувати змагання з міні-футболу. Третій чемпіонат з цього виду спорту розпочався на підприємстві 7 квітня. Нині він добігає свого кінця, і за кілька днів вже буде відома назва команди-переможниці. А в останні дні весни у співробітників «Полтаватеплоенерго» стало доброю традицією розпочинати вітання своїх дітей та онуків із Міжнародним днем захисту дітей. Цей рік не став винятком. Конкурс малюнків на асфальті зібрав більше 90 дітлахів.

/Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

У конкурсі беруть участь діти віком від 3 до 16 років. Ми розподілили дітей на 3 вікові категорії: перша вікова категорія – діти віком до 7 років, друга вікова категорія – від 7 до 11, третя – від 11 до 16 років/

Малювала цього року малеча на тему канікул. Саме тому роботи вийшли яскравими та життєрадісними.

/Єлизавета, учасниця конкурсу дитячих малюнків

Я збиралася намалювати те, що в мене асоціюється з канікулами, з літом, з морем/

/Анна, учасниця конкурсу дитячих малюнків

Сьогодні я малюю квіти з метеликом, тому що це літо і літом виростають гарні квіти/

/Катерина, учасниця конкурсу дитячих малюнків

Хмарки, сонечко, корабель, море/

/Есмеральда, учасниця конкурсу дитячих малюнків

Я буду малювати українську дівчину, яка за мир. Тому що у зв'язку з подіями в Україні, для дітей канікули мають бути без війни/

На ці канікули, розповідають учасники конкурсу, у них великі плани. Багато важливих справ, але найголовніше – відпочинок.

/Софія, учасниця конкурсу дитячих малюнків

Я люблю ходити на тренування. Також – прогулянки і їздити на річку/

/Нікіта, учасник конкурсу дитячих малюнків

На канікулах люблю гуляти/

/Макисм, учасник конкурсу дитячих малюнків

Їхати на море/

Біля своїх діточок вболівають батьки. Хтось підказує словами, дехто і собі бере до рук різнокольорову крейду. Батьки говорять: їхні діти щороку з нетерпінням чекають на це свято на підприємстві.

/Ірина Майборода, мати

Малюємо разом з сином. Дуже щасливі. Завжди беремо участь у будь-яких конкурсах, які влаштовує керівництво та профком нашого підприємства/

За роботою маленьких митців спостерігають члени журі. Сьогодні їхня місія – не з легких, адже серед сотні малюнків слід обрати кращі з кращих. Утім жодна дитина сьогодні не залишилася без подарунків: м'які іграшки – для переможців, солодощі – для всіх учасників стали чудовими сюрпризами до найбільшого дитячого свята.

Стрічка новин