Полтавські фотохудожники Сергій та Ілля Назаркіни підготували спільну виставку робіт

Полтавські фотохудожники Сергій та Ілля Назаркіни напередодні Дня захисту дітей підготували для полтавців спільну виставку робіт. На світлинах – як випадкові перехожі, так і знайомі та родичі. Усі вони, звичайно ж, – діти. На відкритті експозиції в обласному будинку профспілок разом з фотомайстрами Полтави, рідними та друзями Назаркіних побували і наші кореспонденти.

Батька і сина Сергія та Іллю Назаркіних у Полтаві багато хто знає. Сергій Олександрович багато років пропрацював фотокореспондентом, має такий досвід й Назаркін-молодший. Вони – автори багатьох спільних виставок. Цього разу підготували експозицію до Міжнародного дня захисту дітей. Малечі, до речі, на її відкритті було багато. Про любов до фотографії тата і дідуся нам розповіла 5-річна Кіра.

/Кіра, онука Сергія Назаркіна

- Мій тато навчає мене фотографувати, фотографує нас з братиком, ми на природі вже фотографували.

- Ти сама фотографувала?

- Ага, тільки під татовим наглядом/

Одним із перших прийшов на відкриття виставки колега Сергія Назаркіна Віталій Скобельський. На фотографіях, розповідає, є і його онука.

/Віталій Скобельський, заступник редактора газети «Зоря Полтавщини»

Назаркіна-молодшого знаю з тих пір, як він під стіл пішки ходив, бо ми з його батьком Сергієм Назаркіним працювали у газеті «Полтавський вісник», його творчість проходила на моїх очах/

Автори виставки не багатослівні, проте дещо ми у них про виставку таки випитали.

/Сергій Назаркін, фотохудожник

Є репортаж, коли фотографував на льоту, а є підготовлені кадри. Людей, яких я фотографував, я сьогодні запросив/

/Ілля Назаркін, фотохудожник

Я люблю фотографувати дітей, особливо, якщо не втручатися у їх життєвий процес, у те, чим вони займаються, вони радіють життю/

Сергій та Ілля Назаркіни обіцяють підготувати ще не одну виставку, тим більше у їхній родині підростає нове покоління фотомайстрів.

Стрічка новин