Православні віряни цього четверга відзначають Вознесіння Господнє

Це – двунадесяте свято, яке нинішнього року припадає на 29 травня. Відзначають його залежно від того, коли святкували Великдень. Вознесіння важається великим святом, і в народі говорять про те, що працювати у цей день суворо забороняється. Чи підтверджують таку думку священослужителі - дивіться далі.

Вознесіння Господнє – свято, яке завжди припадає на четвер 40-го дня після Христового Воскресіння. Згідно з християнським вченням, саме в цей час Бог забрав його на Небо, хоч до цього Він ходив по землі. Свідками Вознесіння Христа стали його учні. Він нагодував їх хлібом, благословив і вознісся над ними в небо. Про це диво апостоли розповіли всім людям, повернувшись до Єрусалиму.

Вознесіння Господнє символізує відкритість неба перед людиною. Це вічний дім для кожного, який відділений від землі гріхами людськими, зазначають священослужителі. Суть свята Вознесіння полягає в піднесенні людської природи, яка може усвідомити вищий прояв.

/Василій Фазан, клірик Вознесенського храму м.Полтави

Саме в цей день Господь кожному з нас показав, що ми повинні жити духовно і жити царством божим. Вітаючи з сьогоднішнім святом, хочеться побажати, щоб ми справді прагнули до гарного, щоб серце прагнуло до Бога і жило Богом. Щоб в кожному серці Господь посіяв любов до ближнього, любов і милосердя до кожного з нас/

У християнстві ця подія відзначається великим святом. Представники духовенства просять вірян у цей день неодмінно прийти до храму: сповідатися та причаститись. Адже великі свята - час піклуватись про себе духовно.

/Василій Фазан, клірик Вознесенського храму м.Полтави

Церква каже, що ми повинні знайти час - у вранішній, вечірній молитві, прийти на богослужіння. А потім уже займатися тими справами, які є необхідними. По можливості ми повинні утриматись від роботи - будь-якої. Але, якщо є необхідність, людина може працювати/

Стрічка новин