В обласній бібліотеці імені Котляревського відбулося засідання клубу любителів поезії

Цього разу презентували поему «Повернення. «Караюсь, мучуся, але...», автором якої є наш земляк Михайло Бака. У своєму творі Михайло Васильович розповів про життя Тараса Шевченка у період заслання. Більше про це – у матеріалі наших кореспондентів.

Засідання клубу любителів поезії проходять у різному форматі. Це і презентація нових видань, і творчі зустрічі з авторами, і виїзні засідання та читання вголос. От і цього разу учасників зустрічі познайомили з поемою Михайла Баки «Повернення. «Караюсь, мучуся, але...», яка розповідає про десятирічне заслання Тараса Шевченка. Книга, говорить автор, написана на основі щоденника Кобзаря.

/Михайло Бака, автор поеми

Період біографії взятий у даному випадку від весни 1847 року до березня 1857-го/

Одним із перших поему Михайла Баки прочитав член Національної спілки письменників України Іван Нечитайло, який досліджував біографію Кобзаря і писав про період його перебування у Мар'янському.

/Іван Нечитайло, член Національної спілки письменників України

Сподобалось те, що він підняв тему повернення Тараса Шевченка із заслання. Ця тема, як і перебування Шевченка у Мар'янському, не дуже висвітлена/

Особливістю цього засідання клубу любителів поезії стало читання твору «Повернення. «Караюсь, мучуся, але...» полтавськими письменниками, зокрема Іваном Нечитайлом, та перегляд відеороликів про життя і творчість Шевченка.

Стрічка новин