Вечір запитань і відповідей відбувся в обласній бібліотеці Івана Котляревського

«Психологічна поезія чи поетична психологія» – саме під такою назвою і пройшов захід. Його гостем став відомий полтавський психолог Володимир Федорович Моргун.

Професор, кандидат психологічних наук, викладач Педуніверситету Володимир Моргун сьогодні із творчим візитом завітав до обласної бібліотеки імені Івана Котляревського. У колі студентів, говорять вже випускники вишу, професор Моргун завжи користується повагою молоді.

/Марія Лагода, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім. І.Котляревського

Володимир Федорович - надзвичайно відповідальна і талановита людина, яку люблять. Як студентка колишня я можу впевнено сказати, що повага і любов/

У читальні чоловік вирішив продемонструвати не лише професійні якості, а й показати свої таланти та вподобання. Один із них - написання віршів. Скромно про себе чоловік говорить: він не поет, а тільки складач віршів. Але для зустрічі із читачами обласної бібліотеки імені Івана Котляревського Володимир Моргун навіть підготував спеціальну збірку «Психологічна поезія чи поетична психологія». В ній – три розділи: поезія і професія, поезія і кохання та поезія і патріотизм. Саме останній, говорить автор, і поповнився новими віршами.

/Володимир Моргун, психолог

«Незалежність і майдан», «Про мовчання», «Хто головні спасительки світу» – про кримчанок, татарок, українок, росіянок/

Не забули і про кохання. До своїх віршів автор готує тематичні епіграфи.

Та не лише з віршами прийшов Володимир Федорович. Для обласної бібліотеки він підготував добірку своїх книг, які і залишив читальні у подарунок.

Стрічка новин