«Полтававодоканал» привчає школярів змалечку економити воду

Учні загальноосвітньої школи №10 пройшли шляхом води, яким ця рідина потрапляє в домівки полтавських сімей. Малеча побувала на екскурсії на території першого водозабору комунального підприємства «Полтававодоканал».

Такою розмовою розпочалася для учнів 10-ї школи екскурсія першим водозабором комунального підприємства «Полтававодоканал». Для комунальників такі зустрічі з дітьми вже стали традиційними, особливо в період канікул.

/Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

Ми намагаємося дітям в доступній формі розказати, що вода дуже важлива для нашого життя, яким шляхом вона потрапляє в наші оселі. Бо це наші маленькі споживачі, які з часом стануть нашими майбутніми платниками/

Розпочали із огляду скважини глибиною понад 700 метрів, з якої і добувається вода. Далі – резервуар питної води об'ємом 12 тисяч кубометрів, та насосна станція, яка працює цілодобово. Особливо сподобався малечі насос, який був встановлений ще 1949 року.

/Анастасія Кривоніс, побувала на екскурсії

Ним користуються і зараз, але для крайніх ситуацій. А зараз щодня не можна ним користуватися через те, що він споживає багато енергії/

Родзинка ж першого водозабору – фонтан бажань.

/Михайло Дроздов, побував на екскурсії

Я тут ніколи не був, але мені тут дуже сподобався фонтан і все тут мені сподобалося/

Насамкінець – куштування чистої артезіанської води та традиційне фото напам'ять про перебування на «Водоканалі».

Стрічка новин