У духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору відкрилася виставка Віктора Старикова

«Мальовнича Полтавщина» – назва виставки, що відкрилася у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. Її автор – художник-живописець, графік Віктор Стариков – презентував полтавцям пів-сотні своїх робіт у реалістичному жанрі. Разом із друзями та колегами Віктора Миколайовича побували на відкритті експозиції і наші кореспонденти.

Полтавець Віктор Стариков закінчив театрально-декоративне відділення художнього училища, а потім – художньо-промисловий інститут у Харкові. Працював у Народному театрі Полтавського міського будинку культури на посаді художника-постановника, виконував ескізи і декорації до вистав.

/Віктор Стариков, художник

Батьки не знали, де знаходиться художня школа, де – інститут, де – училище, дізнавались уже по диплому/

Віктор Стариков – активний учасник обласних, Всеукраїнських і Міжнародних виставок.

/Сергій Козлов, директор Духовно-культурного центру Свято-Успенського кафедрального собору

Всі ви прекрасно знаєте нашого полтавського художника, живописця, графіка Віктора Миколайовича Старикова, сьогодні ми відкриваємо його персональну виставку/

Полтаву і її околиці Віктор Стариков змальовує ось уже пів століття, тож і назва виставки відповідна – «Мальовнича Полтавщина».

/Віктор Стариков, художник

Я малював би й Карпати, чи ще щось, але якось не складається/

Друзі і полтавські митці знають Віктора Старикова як скромну інтелігентну людину, про це неодноразово наголошували на відкритті персональної виставки.

/Ольга Курчакова, директор Полтавського Художнього музею імені М. Ярошенка

Духовність Полтави, перш за все, – в її людях, в творчих людях, в таких, як Віктор Стариков/

Свої роботи, а це здебільшого пейзажі та натюрморти, Віктор Миколайович зазвичай дарує. Нині вони є у приватних колекціях не лише в Україні, а й за її межами.

Стрічка новин