Правоохоронці вилучили агітаційні листівки з компрометуючим змістом на одного із кандидатів у Президенти України

А на номер 102 22 травня зателефонував небайдужий мешканець міста. Чоловік повідомив, що по вулиці Шевченка невідомий розклеює агітаційні листівки з компрометуючим змістом на одного із кандидатів у Президенти України. Під час перевірки правоохоронці затримали 30-річного полтавця. Він пояснив свої дії тим, що невідомий чоловік під час спілкування з ним у соціальній мережі запропонував йому заробити гроші, розклеюючи листівки. Наразі антиагітки чорно-білого кольору вилучені. На них не вказано кількість тиражу, замовника та місце виготовлення. За таке правопорушення, розповідає начальник відділу зв'язків з громадськістю обласної міліції Юрій Сулаєв, передбачена адміністративна відповідальність за 212-ю статтею.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Санкція штрафна, передбачає штраф у розмірі, якщо це на фізичну особу, від 170 до 510 грн. Якщо говорити по 212 статті, то 85 – 170 грн. штрафу/

Посадові ж особи повинні будуть сплатити штраф від 850 до 1190 гривень. Ці ж самі штрафи, наголошує Юрій Сулаєв, будуть поширюватися і на порушників, які 24 травня, у переддень виборів, розповсюджуватимуть будь-яку агітаційну продукцію.

Стрічка новин