Родини офіцерів Служби безпеки України отримають двокімнатні квартири

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/A4Ca8K5cgPBzt

Сьогодні сертифікати на них передали дружині та сину загиблого Геннадія Біліченка та дружині важко пораненого Андрія Черкашина. Обидва офіцери були капітанами спецпідрозділу СБУ «Альфа», які в квітні цього року потрапили під обстріл неподалік міста Слов'янська, що на Донеччині.

Управління Служби безпеки України в Полтавській області передало два сертифікати на отримання двокімнатних квартир родинам співробітників, які стали учасниками трагічних подій на Сході України.

/Олександр Кривич, начальник УСБУ в Полтавській області

Висловлюю глибоке співчуття рідним та близьким наших співробітників. Наші співробітники не зрадили присягу українському народу!/

13 квітня цього року поблизу міста Слов'янська Донецької області під час підготовки до проведення антитерористичної операції спецпідрозділ «Альфа» розстріляли з автоколони. Капітана СБУ Андрія Черкашина було важко поранено. Нині він проходить лікування у столиці. Капітан Геннадій Біліченко загинув. У нього залишилися дружина та син-підліток. Нагадаємо, під час прощання із офіцером віддати шану загиблому герою прийшли понад 3 тисячі полтавців. Присутній там Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема повідомив, що Уряд збирається представити Геннадія Біліченка до Державної нагороди.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію