Родини офіцерів Служби безпеки України отримають двокімнатні квартири

Сьогодні сертифікати на них передали дружині та сину загиблого Геннадія Біліченка та дружині важко пораненого Андрія Черкашина. Обидва офіцери були капітанами спецпідрозділу СБУ «Альфа», які в квітні цього року потрапили під обстріл неподалік міста Слов'янська, що на Донеччині.

Управління Служби безпеки України в Полтавській області передало два сертифікати на отримання двокімнатних квартир родинам співробітників, які стали учасниками трагічних подій на Сході України.

/Олександр Кривич, начальник УСБУ в Полтавській області

Висловлюю глибоке співчуття рідним та близьким наших співробітників. Наші співробітники не зрадили присягу українському народу!/

13 квітня цього року поблизу міста Слов'янська Донецької області під час підготовки до проведення антитерористичної операції спецпідрозділ «Альфа» розстріляли з автоколони. Капітана СБУ Андрія Черкашина було важко поранено. Нині він проходить лікування у столиці. Капітан Геннадій Біліченко загинув. У нього залишилися дружина та син-підліток. Нагадаємо, під час прощання із офіцером віддати шану загиблому герою прийшли понад 3 тисячі полтавців. Присутній там Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема повідомив, що Уряд збирається представити Геннадія Біліченка до Державної нагороди.

Стрічка новин