Майбутні перукарі з ПТУ №31 взяли участь у конкурсі вечірніх зачісок

14 дівчат та двоє хлопців на ньому демонстрували ті навички, які здобули під час навчання. Образи, які молоді стилісти вигадали для своїх моделей, та зачіски, що нині мають найбільшу популярність, бачили і наші журналісти.

Гребінці, шпильки, лак для волосся у їхніх руках стають неначе живими. Швидко і вправно 16 першокурсників 31-ого професійно-технічного училища працюють над своїми конкурсними роботами. Анна Токар сьогодні обрала для своєї моделі варіант випускної зачіски.

/Анна Токар, учасниця конкурсу

Спочатку гофрується волосся все, потім виділяється лобно-тім'яна зона, щоб заплести косичку. Потім все волосся завивається. Тоді беремо маківку - начісуємо/

Сьогодні на розсуд членів журі хлопці й дівчата мають представити вечірню зачіску на довгому волоссі. Перукар - справжній митець, доводять учасники конкурсу, тому свою фантазію намагалися не обмежувати.

/Жанна Король, майстер виробничого навчання

Вони повністю образ обирали, який вони до своєї моделі, до типу обличчя макіяж, усе вони виконували самі/

На все про все у них - 90 хвилин. Аби встигнути реалізувати ту зачіску, що склалася в уяві, учасниці тренувалися щодня. Вдалося врахувати багато помилок, проте, зізнаються, немає межі досконалості.

/Катерина Мелас, учасниця конкурсу

Можна безліч разів, але все одно з кожним разом щось додаєш, щось змінюєш, виходить краще/

За тим, як працюють учасники конкурсу, спостерігають члени журі. Вони перш за все звертають увагу на чистоту виконання зачіски та вцілому завершеність образу. Виконавською майстерністю конкурсантів судді, кажуть, задоволені.

/Наталія Орлянська, член журі конкурсу

Мені дуже приємно, що це такі молоді люди, їм по 15 років. Це перший конкурс і вони зовсім не бояться своєї професії/

Сьогоднішній конкурс - сравжній лакмусовий папірець, який має виявити знання та вміння майбутніх перукарів, вважають професійні стилісти.

/Олена Бондаренко, член журі конкурсу

Це гарний старт для молодих, амбіційних майстрів. Я думаю, це буде не як фініш їхнього навчання, а гарний початок/

Цей своєрідний екзамен першокурсники витримали на відмінно, вважають їхні викладачі. У кінцевому результаті зачіски вийшли оригінальними, цікавими, а головне – виконаними з любов'ю та натхненням.

Стрічка новин