Полтавці відправили продукти харчування правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах на Сході України

Небайдужі полтавські підприємці зібрали гуманітарну допомогу правоохоронцям, які нині забезпечують правопорядок на блокпостах у Харківській області. До першочергового продуктового набору включили мінеральну воду, консерви, паштети, чай та каву. Чи планують полтавці і надалі проводити подібні акції, знають наші кореспонденти.

Кілька підприємців Полтави об'єдналися, аби допомогти правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах у східних регіонах України. У першу чергу вирішили надіслати їм необхідні продукти харчування: консерви, паштети, мінеральну воду тощо.

/Віктор Шевченко, долучився до благодійної акції

Вони потребують підтримки не меншої, ніж військовослужбовці у ситуації, яка склалася в Україні, і тому ми вирішили, якщо буде бажання в інших підприємців залучатися, самі можуть допомагати, привезти, передати чи через перевізника/

Подібні акції, говорять полтавці, влаштовуватимуть і надалі. Адже, переконані, на блокпостах є необхідність не лише у їжі, а й у засобах захисту.

/Віктор Шевченко, долучився до благодійної акції

Зараз є нагальна необхідність у бронежилетах 5-6 класу захисту для того, щоб забезпечити життя та захист нашим правоохоронцям, бо бронежилети далеко застарілі/

Наступний збір та відправка гуманітарної допомоги, обіцяють ініціатори акції, відбудеться приблизно за 2 тижні. Вони прагнуть залучити до цієї справи якомога більше керівників комерційних структур.

Стрічка новин