Громадські організації Полтавщини підписали спільну заяву

В ній активісти підтримали кандидатуру Петра Порошенка як кандидата, який має найбільший рівень довіри серед українського народу, та закликали людей прийти на вибори 25 травня. Обрання Порошенка Президентом України в першому турі, вважають лідери громадських організацій, – це єдиний спосіб зберегти Україну!

Громадські організації Полтавщини об'єдналися, щоб підтримати на

президентських виборах-2014 Петра Порошенка. Адже ті події, які відбуваються в країні, значною мірою дали всім українцям

зрозуміти, що від громадської позиції кожного залежить подальша доля держави.

/Андрій Баранов, голова ГО «Полтавський Автомайдан»

Від активності громадського суспільства залежить те, яким чином ми будемо далі будувати свою державу. Сьогодні, коли ми маємо такі виклики і загрози перед майбутнім, ми повинні бути як ніколи єдині/

Після того, як Віталій Кличко, поступившись власними амбіціями,

підтримав Петра Порошенка як найбільш рейтингового кандидата, свою довіру Порошенку висловили десятки відомих політиків, науковців, колективи провідних підприємств країни та представники громадських організацій: від спортивних, рибальських й мисливських об'єднань до чорнобильців та афганців.

/Юрій Цомартов, голова Полтавської обласної організації ветеранів Афганістану

Я перед собою бачив конкретного, рішучого, прагматичного лідера

держави. Сьогодні Порошенко - це людина, якій можна вірити і яка буде діяти/

/Віктор Шкурпела, голова Полтавського обласного ГО «Союз «Чорнобиль»

Одним з основних його напрямків - це європейський

вибір, щоб Україна стала європейською державою. Щоб не лише

чорнобильці і афганці вирішували свої пільги, соціальні гарантії, а всі люди в Україні мали нормальне життя, достойну заробітну платню і достатній рівень, щоб виховувати дітей/

Представники громадських організацій Полтавщини, які підписали спільну заяву на підтримку Петра Порошенка, закликають інші організації, об'єднання та всіх небайдужих українців голосувати за Петра Олексійовича, щоб вже 26 травня Україна отримала легітимного, сильного Главу держави, Верховного Головнокомандувача, який візьме на себе відповідальність у боротьбі з терористичними та злочинними угрупуваннями.

/Ігор Кіянчук, співкоординатор руху «Ми - європейці» в Полтавській області

Нам не можна розтягувати вибори в два тури, оскільки в нас є достойний кандидат, і треба докласти зусиль, щоб вибори дійсно відбулися в один тур.))

В іншому випадку, якщо українці не об'єднаються і 25 травня не оберуть єдиного легітимного Президента, вважають предсьавники громадськості це матиме страшні наслідки для всієї країни. Другий тур виборів, оскарження, інавгурація розтягнуться щонайменше на півроку, півроку, за які ми можемо просто втратити Україну.

Стрічка новин