З травня у мешканців приватного сектору розпочався поливний сезон

Майже 250 гривень за одну сотку площі повинні будуть сплатити ті, хто з травня по серпень поливає свої ділянки без встановлених приладів обліку. Переважно це стосується мешканців приватного сектору. Крім того, господарі мають ще й укласти додаткові угоди на полив присадибної ділянки. Де можна це зробити – у наступному сюжеті.

З травня вже традиційно розпочався поливний сезон. В цей період, розповідають у «Полтававодоканалі», протягом 4 місяців мешканці приватного сектору мають можливість поливати свої присадибні ділянки у будь-який зручний час. Але ця процедура повинна бути юридично оформлена.

/Юрій Романенко, інженер Ленінського району служби обліку та реалізації води КП «Полтававодоканал»

Всім споживачам послуг водопостачання, які мешкають в приватному секторі та не мають приладів обліку води, і на даний час не уклали додаткові угоди на поливі присадибної ділянки, необхіно терміново звернутися в службу обліку води/

При відсутності додаткової угоди та лічильника, говорять фахівці, водокористування вважається безобліковим. Тому радять обов'язково вести облік використаної води.

/Андрій Сердюк, начальник групи з контролю за приладами обліку КП «Полтававодоканал»

Для того, щоб уникнути проблем з нарахуванням за послуги водопостачання при поливі в приватному секторі, необхідно ставити лічильники води. Люди сплачують тільки за ту воду, яку використали/

Якщо ж контролери підприємства виявлять споживача, який використовує несанкціонований полив, то за відповідний період, тобто за 4 місяці, буде виконано дорахування.

/Юрій Романенко, інженер Ленінського району служби обліку та реалізації води КП «Полтававодоканал»

Розрахунок поливу з 1 травня по 31 серпня затверджений генеральним директором підприємства і становить за 1 сотку 248,85 копійок/

Щоб укласти додаткову угоду на полив присадибної ділянки, необхідно звернутися до служби обліку та реалізації води, що знаходиться по вулиці Спаській, 9. При собі необхідно мати технічний паспорт, план земельної ділянки та паспорт власника.

Стрічка новин